NaujienosSportas

Varžybose su „Dzūkija“ žibėjo „Žalgirio“ debiutantas Riversas, užfiksuotas LKL sezono rekordas

0

Kauno „Žalgiris“ (11-0) pataikė 21 tritaškį, pasiekė geriausią rezultatą LKL per pastaruosius 15 metų ir šalies čempionai išliko nepralaimėję nacionalinėse pirmenybėse. Žalgiriečiai savo aikštėje 102:50 (29:14, 27:10, 26:12, 20:12) nepasigailėjo Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ (3-8) ir toliau vietinėse pirmenybėse išlieka nepralaimėję.

Kauniečiai šiose rungtynėse pataikė 21 tritaškį ir užfiksavo LKL sezono rekordą. Tai yra geriausias pasiekimas per pastaruosius 15 metų. Nuo 2004-ųjų nė vienas LKL klubas nebuvo pataikęs 20 tolimų metimų per rungtynes.

Bent po vieną tritaškį rungtynėse pataikė 10 žalgiriečių.

Visų laikų rekordas priklauso tam pačiam „Žalgiriui“, kuris 2004-aisiais per susitikimą įmetė 23 tolimus metimus.

Starto penkete dvikovą pradėjęs K.C. Riversas per 19 minučių pelnė 15 taškų (5/7 trit.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus. Amerikietis jau po dviejų kėlinių savo sąskaitoje turėjo 15 taškų ir 18 naudingumo balų, pataikęs 5 tritaškius iš 6 bandymų.

Šeimininkai galingai pradėjo rungtynes ir po Edgaro Ulanovo ir Roko Jokubaičio tritaškių pirmojo kėlinio pabaigoje komandas jau skyrė 16 taškų – 29:13.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ nemažino apsukų, o debiutavęs Riversas per 4 minučių atkarpą kėlinio pabaigoje pataikė keturis tritaškius bei sukrovė žalgiriečiams 32 taškų pranašumą – 56:24.
Po pertraukos žalgiriečiai ir toliau smeigė vieną tritaškį po kito bei iškovojo didžiausią sezono pergalę.

„Žalgiris“: Martinas Gebenas 18 (30 naud. bal.), K.C.Riversas 15 (5/7 trit.), ZachasLeDay 11.

„Sintek-Dzūkija“: Radoslavas Pekovičius 9, Artūras Jomantas 8, Lukas Kvedaravičius 7.