Naujienos

Vakar nustatyta 19 naujų koronaviruso atvejų. Tai – didžiausias viruso aktyvumas šį mėnesį

0

Vakar per parą Lietuvoje patvirtinta 19 naujų koronaviruso atvejų – tai didžiausias patvirtintų dienos užsikrėtimų skaičius pastarąjį mėnesį.

Šeši iš jų susiję su židiniu Santaros klinikose, trys – su švente Kernavėje, du atvejai – įvežtiniai iš Lenkijos, vienas siejamas su židiniu Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Sveikatos specialistams nerimą kelia tai, kad vienas iš užsikrėtusių Santaros klinikų darbuotojų lankėsi sporto klube.

Ir toliau atveriamos šalių sienos

Lenkija paskelbė, kad sienas lietuviams atvers nuo šeštadienio, o Baltarusija išbraukė Lietuvą iš šalių sąrašo, kurių piliečiams atvykus privaloma dviejų savaičių izoliacija.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga paskelbė, kad liepos mėnesį numatoma pradėti tyrimą, kurio metus bus aiškinamasi, kokia visuomenės dalis jau įgijo imunitetą persirgusi koronavirusu.

Latvijoje patvirtinti du nauji COVID-19 atvejai, Estijoje – septyni, Baltarusijoje – 801, Rusijoje – 8 779. Viruso plitimas įsibėgėja ir Ukrainoje – čia per parą nustatyti 689 atvejai, daugiau nei bet kada anksčiau.

Virusas apėmė šiltuosius žemynus

Pranešama, kad koronavirusas sparčiai plinta Lotynų Amerikoje. Čia jau užfiksuota jau daugiau kaip 70 tūkst. mirčių. Daugiau kaip pusė jų – Brazilijoje, kur ligoninėms vis sunkiau susidoroti su pacientų antplūdžiu.

Pandemija įsibėgėja ir Afrikoje. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, 100 tūkst. užsikrėtimų skaičius Afrikoje buvo pasiektas per 98 dienas, o padvigubėjo vos per 18 dienų.

BNS info

The post Vakar nustatyta 19 naujų koronaviruso atvejų. Tai – didžiausias viruso aktyvumas šį mėnesį appeared first on Kauniečiams.

Kaip vyks 2021-ųjų Dakaro ralis?

Previous article

Kauno autobusų stoties architekto suprojektuota stotis pristatyta Vilkaviškyje

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos