NaujienosVerslas

Tamprios pakavimo plėvelės

0

Tamprioji (stretch) plėvelė dėl savo tąsumo, skaidrumo ir tvirtumo yra viena iš universaliausių pakavimo medžiagų. Dėl šių priežasčių ji labai plačiai naudojama, dažniausiai kelių gaminių supakavimui į didesnę pakuotę. Ši pakavimo plėvelė puikiai padeda stabilizuoti ant padėklų sukrautas prekes, kol jos yra saugomos sandėlyje ar transportuojamos klientui. Ji puikiausiai apsaugo supakuotą gaminį ar visą padėklą nuo dulkių ir drėgmės.

Tamprioji pakavimo plėvelė skirstoma į šias grupes:

  • mašininė,
  • rankinė,
  • miniSTRETCH.

 

Pakavimo plėvelė gali būti su užrašais, logotipais. Toks pakavimo būdas pigesnis už pakavimą termo susitraukiančia plėvele. Mini tamprią plėvelę 100 mm pločio labai patogu naudoti vietoje lipnios juostelės, pakuojant vamzdžius, rėmelius ar kitus nedidelius daiktus.

Mašininė pakavimo plėvelė

Paprastai mašininė pakavimo plėvelė naudojama pusiau automatiniuose ir automatiniuose palečių apvyniojimo įrengimuose, o taip pat ten, kur reikalingas spartus darbas ir šiuolaikiškas krovinių įpakavimas. Vienas pagrindinių mašininės pakavimo plėvelės privalumų yra tas, kad ji lengvai pritaikoma prie įrengimo galimybių ir produkto specifikacijos. Visa tai atliekama atsižvelgiant, ar naudojamas įrengimas yra vertikalaus, ar horizontalaus vyniojimo. Taip pat į tai ar vyniojimui reikalingas didelis greitis, o gal reikia stipraus suveržimo ir t.t.

Mašininės pakavimo plėvelės pasirinkimui didžiausios įtakos turi naudojama pakavimo įranga ir  pakuojamos paletės dydis, svoris bei sandara. Mašininės pakavimo plėvelės skirstomos pagal:

  • storį;
  • gamybos technologiją;
  • galimybę temptis
  • mechaninių savybių visumą.
Rankinė pakavimo plėvelė

Tai pats paprasčiausias, greičiausias ir patogiausias pakavimo būdas, siekiant apsaugoti krovinius nuo išorinių ir vidinių pažeidimų. Šia pakavimo plėvele lengva supakuoti įvairaus dydžio dėžes ar paletes. Ji efektyviai apsaugo nuo dulkių, drėgmės bei kitų išorinių veiksnių. Rankinė pakavimo plėvelė labai paplitusi logistikos, siuntinių pakavimo, gamybos ir kitose srityse.

Mini STRETCH pakavimo plėvelė

Pritaikyta rankiniam naudojimui ir yra skirta prekių apsaugai transportavimo metu. Šia plėvele itin patogu į vieną bendrą pakuotę supakuoti atskiras pakuotes. Kai reikia supakuoti smulkesnius daiktus, šią tamprią plėvelę galima naudoti vietoje lipnios juostos. Pakavimo plėvelė STRETCH apsaugo prekes ir jų pakuotes nuo dulkių. Tačiau reikėtų įsidėmėti, jog ši plėvelė negeba apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų.

Tad, kaip patys matote, pakavimo plėvelių įvairovė gana gausi. Tereikia išsiaiškinti, kuri iš jų tinkamiausia būtent Jūsų prekėms. Šį darbą puikiausiai gali atlikti UAB „Tesuma“ specialistai, kurie per ilgą darbo laiką sukaupę didelę patirtį ir atsakingą požiūrį į kliento poreikius.

Susisiekite su mumis kontaktuose nurodytu el. paštu ar telefono numeriais, kuriuos rasite apsilenkę Tesuma.lt internetiniame puslapyje,  arba galite atvykti į mūsų biurą ir drauge aptarsime visus Jums iškilusius klausimus.

Užtvindomų gatvių sostinėje liks vis mažiau

Previous article

Sostinės ligoninėse – rekomendacijos nelankyti ligonių, atidedamos planinės operacijos

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos