NaujienosSportas

Pergalė!„Kauno Žalgiris“ paskutinėse A lygos namų rungtynėse 1:0 įveikė „Panevėžį“

0

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda pergalingai atsisveikino su savo namų aikštėmis šiame A lygos sezone. Priešpaskutinio A lygos turo rungtynėse Mindaugo Čepo vadovaujama komanda rezultatu 1:0 (1:0) palaužė penktoje vietoje sezoną užbaigsiantį „Panevėžio“ klubą.

B.Štampachovos nuotr.

Visas rungtynes užtikrintai rungtyniavę žalgiriečiai į priekį išsiveržė tik pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kai Deivydas Matulevičius sėkmingai realizavo Rudinilsono uždirbtą vienuolikos metrų baudinį.

Antrojo kėlinio metu šiek tiek daugiau laisvės turėjo ir „Panevėžio“ komanda, o pačios rungtynės buvo itin atviros ir intensyvios.

Vis tik, nors pavojingiausia proga buvo prie Deivido Mikelionio vartų, kai Patrikas Bordonas po kampinio smūgiavo galva, įvarčių antroje pusėje žiūrovai neišvydo.

Tai buvo penkiolikta kauniečių pergalė šiame sezone, tačiau po šio turo tapo aišku, kad bronzos „Kauno Žalgiriui“ iškovoti nepavyks. Pagrindiniai konkurentai Vilniaus „Riteriai“ namuose rezultatu 5:1 sutriuškino čempionę Marijampolės „Sūduvą“ ir užsitikrino trečią vietą A lygoje.

Ketvirtoje pozicijoje šį sezoną užbaigsiantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai paskutines rungtynes trečiadienį žais Klaipėdoje su vietos „Atlantu“.

 

Info iš zalgiris.lt

Ypatinga diena Kauno rajonui – atidaryta pirmoji parduotuvė – turgelis

Previous article

Medikams pirmą kartą pavyko užšaldyti ir atgaivinti žmogų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos