Naujienos

PATOGIAUSIAS BŪDAS GAUTI KROVINIUS, NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

0

Siuntų, prekių pristatymas nuo durų iki durų yra pati palankiausia klientui paslauga, garantuojanti jo laiko taupymą bei pristatomo krovinio saugumą. Ši paslauga pasireiškia tuo, kad siunčiama prekė paimama iš siuntėjo jam palankiausiu laiku tiesiai iš jo buvimo vietos ir pristatoma gavėjui į jo nurodytą vietą. Svarbiausia tai, kad pats siuntos gavėjas būtų nurodytu laiku jo pasiūlytoje vietoje. Priešingu atveju, pakartotinis prekės ar siuntinio pristatymas bus apmokestinamas iš naujo.

Kuo patrauklus būdas gauti krovinius, neišeinant iš namų?

Prekių, siuntų, įvairių krovinių pristatymo nuo durų iki durų paslauga naudojasi ir fiziniai, ir juridiniai asmenys. Pagrindinis privalumas yra tai, kad paslaugos gavėjui niekur nereikia vykti ir rūpintis, kad krovinys, nesvarbu, kokios rūšies jis bebūtų – ar svarbūs dokumentai, ar įvairaus dydžio ir paskirties prekės, pasiektų adresatą.

Tiesa, tiems, kurie naudojasi šia paslauga pirmą sykį, gali nerimauti dėl to, ar krovinys gabenimo laikotarpiu nebus apgadintas. Bet dėl to jaudintis nėra prasmės, nes krovinių pervežimo nuo durų iki durų paslaugos teikėjai rūpinasi savo geru vardu, todėl klientų aptarnavimo kokybė tikrai yra nepriekaištinga.

Kuo pasižymi prekių, siuntinių pristatymo nuo durų iki durų paslauga?

Kas teikia šią paslaugą, tas garantuoja visų rūšių krovinių ar siuntinių paėmimą iš siuntėjo ir pristatymą gavėjui nurodytu adresu. Nėra patogesnio ir greitesnio būdo pasirūpinti siuntos pasiuntimu, kai pats tam atlikti neturi laiko. Kitaip tariant, siuntos iš taško A į tašką B nukeliavimas garantuotas, o kad ji pasiekė adresatą, sužinosite iš siuntos gavėjo patvirtinimo, jog lauktuvės jį pasiekė.

Vienas iš didžiausių patogumų yra tas, kad siunta iš siuntėjo paimama tiesiai iš rankų, nesvarbu, kur jis būtų, darbe ar namuose. Be to, siuntėjui sudaryta galimybė žinoti visą informaciją apie siuntos buvimo vietą. Pagrindinė šios paslaugos vertybė – kliento laiko taupymas. Bet kurioje Lietuvos vietoje siunta gavėją pasiekia per parą. O skubūs pristatymai vykdomi tą pačią dieną.

Išsamesnė informacija apie šią paslaugą teikiama adresu : https://www.vtranzitas.lt/kroviniu-pristatymas-nuo-duru-iki-duru,  logistika@vtranzitas.lt arba tel. : +370 5 2306672 .

 

Įdomios dovanos darbo kolektyvui

Previous article

K. Starkevičius: sprendžiant dėl „Belaruskalij“ tranzito būtina neskubėti

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos