Naujienos

Įdomios dovanos darbo kolektyvui

0

Įmonė be darbuotojų yra niekas. Nesvarbu, ar vadovaujate penkių žmonių komandai, ar prižiūrite tūkstančius biurų visoje šalyje, žinote, kad jūsų darbuotojai yra neįkainojami jūsų verslo sėkmei ir galbūt nusipelno padėkos. O puikiausia proga padėkai išreikšti yra gruodžio mėnesio šventinis laikotarpis.

Tačiau, šio šventinio laikotarpio idėjas galima panaudoti ne tik didžiausioms metų šventėms, bet ir darbuotojų gimtadieniams ar kitoms šventėms. Pavyzdžiui, darbo metinės, padėkos dienos ir net oficialiai kalendoriškai suplanuotos dovanų teikimo šventės dažniausiai užklumpa mus visus netikėtai. Nesvarbu, kokia proga, dovanos darbuotojams pakelia nuotaiką. Jie yra daug daugiau nei atrodo, tai yra būdas išreikšti dėkingumą ir priversti darbuotojus jaustis įvertintais.

Jei jau nusprendėte pirkti dovanas savo darbuotojams, klausimas, kiek išleisti, priklausys nuo biuro galimybių. Jei esate didelės advokatų kontoros partneris, išleisite daugiau nei pelno organizacijos vadovas. Taigi, tik jūs žinote savo biuro finansines galimybes (o jei nesate tikri, paklauskite kitų vadovų, jie jums galbūt patars), bet kad ir kiek išleistumėte, nepamirškite kad dovanos turėtų būti kiekvienam darbuotojui maždaug lygiavertės ir kiekvienas jūsų komandos narys turi būti įvertintas vienodai, neatsižvelgiant į darbo rezultatus. Nežaiskite žaidimo mėgstamiausi ir nemėgstamiausi darbuotojai, jie pastebės, jei vienas žmogus gaus iPad, o kitas – kvapnią žvakę, tai tikrai nepaliks gero įspūdžio apie vadovą.

Žinoma, nepamirškite, kad vadovai neprivalo dovanoti savo darbuotojams dovanų, tačiau tai puikus gestas, jei norite tai padaryti. Kai kuriuose biuruose to labai tikimasi.

Dovanų pasirinkimas labai didelis. Jeigu perkate visas vienodas dovanas, o tai tikrai yra geriausias spendimas, kaip ir buvo aptarta ankščiau, tai laimėsite laiko ir mažiau dvejosite renkantis dovanas. Nepirkite pavargusių ir pigių verslo dovanų, kurios galbūt eilę matų buvo dovanojamos. Šiais metais nustebinkite savo darbuotojus apgalvotomis ir iš tikrųjų naudingomis galimybėmis, pavyzdžiui viena iš nuostabių idėjų yra pabėgimo kambarys. Nupirkite bilietus ir tai suburs visą kolektyvą kartu išspęsti galvosūkį kambaryje, kuriame jie bus uždaryt ir turės surasti atsakymą, kaip gi visiems pabėgti iš kambario?

 

Kokius pratimus būtina atlikinėti po kelio operacijos?

Previous article

PATOGIAUSIAS BŪDAS GAUTI KROVINIUS, NEIŠEINANT IŠ NAMŲ

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos