Naujienos

Mažieji Kauno gyventojai šventes pasitinka „Džiunglėse“

0

Pastaruosius keletą metų, rodos, visas pasaulis ima atsisukti į gamtą. Sugrįžtame prie ištakų ir leidžiame sau būti gamtos dalimi rinkdamiesi sveikesnį, ekologiškesnį ir žalesnį gyvenimą. Ypač daug dėmesio dėmesio skiriama tiems, kurie dar nėra prisotinti chemikalų – vaikams. Deja, bet vaikams vien kaime užaugintų obuolių negana. Turbūt todėl Kaune išdygo vaikų žaidimų kambarys „Džiunglės“.

Džiunglės, Mažieji Kauno gyventojai šventes pasitinka „Džiunglėse“, Kaunieciams.lt

Didelės svajonės – dideli darbai

„Vaikų žaidimų kambarys „Džiunglės” – tai toks kambarys, kokį norėjome sukurti vaikams – ekologišką, išskirtinį kambarį ir mūsų manymu mums pavyko.“, – sako vaikų žaidimų kambario įkūrėja Aistė Žilinskienė.

Turbūt ir negalėjo būti kitaip, nes laisvalaikio zonos įkūrėjai įdėjo be galo daug meilės, darbo ir laiko. Kiekviena detalė jiems – labai svarbi ir gerai apgalvota, o pagrindinis tikslas – žaidimų kambarį sukurti tokį, kuriame vaikai galėtų pasijusti lyg tikrose džiunglėse. Tuo pačiu šiame žaidimų kambaryje siekiama vaikam parodyti skirtumą tarp plastmasinių ir medinių žaislų ar tarp daugiaserijinių pliušinių bei rankomis siūtų žaislų.

Veikla įvairaus amžiaus vaikams

„Džiunglės“, tai Kauno vieta, kur veiklos rastų ne tik mažesni, bet ir didesni vaikai: „Norėjome, kad tėveliai, kurie nori neįprastos vietos savo vaikučio šventei galėtų pas mus apsilankyti, kad jiems nereikėtų rūpintis vaikų užimtumu ir vaišėmis, o tiesiog džiaugtis savo vaiko švente.“, – pastebi žaidimų kambario įkūrėja.

Ypatingai gamtą mylintiems ir vertinantiems tikrumą šis jaukus kambarys be abejonės palieka didelį įspūdį. Apžiūrėjus kiekvieną detalę, negali nepastebėti, kad tai – ne fabriko gaminys, o kuo tikriausias rankų darbas. Įkūrėjos teigimu, netgi naktimis buvo rankomis drožinėjami kelmeliai, gyvūnų pėdos, pagaminta mergaitėms virtuvėlė, valtis, džiunglių nameliai su nendrių stogais ir daugybė kitų, vaikų mylimų, daiktų.

Ne tik žaislai, bet ir sienos

„Džiunglės“ gali pasigirti ne tik išskirtiniais žaislais. Čia dailininkė džiunglių vaizdus perkėlė ant sienų, kur puikuojasi įvairūs egzotiški gyvūnai. Tuo pačiu galima pasinerti į povandeninį gyvenimą stebint žuvytes dideliame akvariume. O norinčių tapti tarzanais norai išsipildo būtent „Džiunglėse“ – čia vaikai gali netgi nusileisti lynu.

„Kad šventė būtų dar linksmesnė, galime pakvieti svečią: indėnę, tigrą, katytę, pimpačkiuką, karininkę ir daugybę kitų. O jeigu vaikučiai mėgsta dainuoti taip pat turime ką pasiūlyti – karaoke vakarėlį. Žinome, kad daugelis mergaičių svajoja tapti balerinomis, todėl mes šią svajonę taip pat bandome bent trumpam išpildyti – į svečius pasikviesdami baleriną, kuri pamokys šokio subtilybių.“, – apie galimas veiklas pasakoja Aistė  Žilinskienė.

Taip pat vaikų žaidimų kambarys gali pasiūlyti ne tik pažintis su įvairių specialybių atstovais, bet ir egzotiniais gyvūnais, be kurių neįsivaizduojame nei vienų džiunglių. Į šventę galima pakviesti  papūgą arą vardu Pedro, kuris neabejotinai pralinksmins savo kalbomis. Taip pat „Džiunglės“ pildo ir drąsuolių norus – panorėjus, į šventę gali atvykti  iguana,  vėžliukas ar net pitonas, kurie ne tik mielai priims paglostymus, bet ir pozuos įsimintinas akimirkas menančiose nuotraukose.

Modernus grįžimas į praeitį

Turbūt daugelis pagalvojame, kaip būtų gera sugrįžti į laikus prieš keturiasdešimt metų. Kai vaikai žaidė su mediniais žaislais, o netikrumo ir plastmasės buvo daug mažiau. Tikras, su meile pagamintas, žaislas sukelia emocijas. Su juo žaisti – daug maloniau.

„Smagu girdėti, kad vis daugėja tėvelių, kurie bando savo vaikams „įskiepyti ” ne tik sveiką maistą, kokybiškos medžiagos rūbus, bet ir rankų darbo kūrinius.“, – patirtimi ir pastebėjimais dalinasi vaikų žaidimų kambario „Džiunglės“ įkūrėja Aistė Žilinskienė.

Jeigu ir jūs norite padovanoti išskirtinę šventę savo vaikui – susisiekite tel. +370 672 30080 ar el. paštu info@dziungles.com arba užsukite į „Džiungles“ adresu Vytauto g. 109A, Garliava ir viskuo įsitikinkite patys.

Šiuo metu „Džiunglėse“ vyksta ir skani akcija!

Užsisakius šventę žaidimų kambaryje jūsų lauks net keturios 32 cm. skersmens picos, kurias išsirinksite patys.

Iš agurkų išvirė džemą, įsijungė ir Afrikos studentai

Previous article

Treniruotėms žalgiriečiai pasitelks naujausias technologijas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos