Naujienos

Lietuvoje minima jau 11-oji skaitmeninė savaitė!

0

Ši savaitė visoje Europoje minima kaip Skaitmeninė savaitė. Tai kasmetė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija. Šiandien ji kaip niekad anksčiau padeda atskleisti, kokie svarbūs šiuolaikiniam žmogui yra skaitmeniniai įgūdžiai, ir kiek daug veiklų galime atlikti internete.

Šios iniciatyvos tikslas  – atkreipti gyventojų dėmesį į skaitmeninių įgūdžių svarbą tiek darbe, tiek kasdieniame gyvenime. Kasmet ji paskatina mažiausiai 100 tūkst. europiečių atrasti technologijas ir jų naudą. Šių metų Skaitmeninės savaitės pagrindine tema pasirinktas kritinio mąstymo ugdymas ir jo svarba.

Visi šios savaitės renginiai transliuojami internetu. Kiekvieną dieną laukia naujos transliacijos, mokomieji filmukai, dienos temos, interaktyvios paskaitos, testai.

Remiantis statistiniais duomenimis, 43 proc. Europos Sąjungos gyventojų skaitmeninių įgūdžių lygis nepakankamas, 35 proc. dirbančiųjų trūksta pagrindinių skaitmeninių įgūdžių, 29 proc. nėra įsitikinę, kad gali atpažinti dezinformaciją, o 13 proc. Europos Sąjungos gyventojų apskritai nesinaudoja internetu.

Skaitmeninė savaitė visoje Europoje rengiama jau 11 kartą.

Jungtis prie Skaitmeninės savaitės veiklų galima čia.

Kultūros ministerijos informacija

The post Lietuvoje minima jau 11-oji skaitmeninė savaitė! appeared first on Kaunieciams.lt.

Koronavirusas Ispanijoje: armija senolius lovose rado apleistus arba negyvus

Previous article

Kovo 24 d. Lietuvoje nustatyta dar 16 koronavirusinės infekcijos atvejų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos