Naujienos

Kauniečiai jau trečius metus kviečiami dovanoti dviračius

0

Karantino pabaiga Kaune pasitinkama su geromis iniciatyvomis – trečius metus organizuojama akcija “Nauja dviračio šeima”.  Iniciatyvos tikslas, surinkti tvarkingus, bet kauniečių nenaudojamus dviračius bei atrasti jiems naujas šeimas – dviračiai bus dovanojami Kauno mieste gyvenančioms ir sunkiau besiverčiančioms daugiavaikėms šeimoms.

“Vasarą tarpmiestiniais autobusais pervežame ne vieną tūkstantį dviračių ir dviratininkų. Kolegų tarpe taip pat turime daug dviratininkų. Prieš tris metus kilo mintis surengti šią akciją, kuri jau tampa tradicine. Manau ne pas vieną sandėliuky stovi paliktas vaiko ar paties nenaudojamas dviratis. Puikus metas surasti jam naują šeimą.

Akciją kiek pavėlino karantinas. Turėjome dvejonių daryti šiemet akciją ar atidėti kitiems metams. Bet žmonės patys savo iniciatyva skambino ir vežė dviračius. Tuomet nebeliko klausimų. Pirmais metais surinkome 37 dviračius, praėjusiais 42. Nuo mažiausių dviratukų iki didesnių ir net elektrinių. Įdomu ar šiemet pavyks surinkti pusšimtį”, – kalbėjo akcijos organizatorius „Kautros” marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Kauniečiai nenaudojamus dviračius gali pristatyti į surinkimo punktą, Kauno autobusų stoties siuntų terminale. Miestiečiai negalintys dviračio pristatyti į minėtą vietą, kviečiami kreiptis į siuntų terminalą ir kurjeris atvyks paimti dviračio iš jų namų.

“Norime sudaryti visas galimybes visiems norintiems prisidėti. Pas žmones, kurie patys neturi galimybių pristatyti dovanojamo dviračio į Kauno autobusų stotį, atvyks „Siuntos autobusais” kurjeriai ir pasiims dviračius. Tereikia susisiekti elektroniniu paštu ar telefonu”, – džiaugėsi M. Sakalauskas.

Šeimos, kurioms bus dovanojami dviračiai, atrenkamos bendradarbiaujant su „Kauno socialinių paslaugų centru”.

Kautra nuotraukos ir info

The post Kauniečiai jau trečius metus kviečiami dovanoti dviračius appeared first on Kauniečiams.

Kainų pokyčiai byloja apie stipresnius pandemijos atgarsius

Previous article

Plačiai taikoma diagnostika padėtų stabdyti tuberkuliozės plitimą tarp vaikų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos