Naujienos

Kaunas jungiasi prie visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva“. Kaip padėkosime geradariams?

0

Kitą pirmadienį, birželio 1 d., visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų.

 „Lietuva su muzika iškovojo Laisvę prieš 30 metų. Muzikuos ir dabar didžiausios istorinės krizės akivaizdoje, susitelkdama prieš sveikatos, ekonomines, socialines ir emocines grėsmes. Šia simboline akcija norime padėkoti medikams, pareigūnams, socialiniams darbuotojams, savanoriams, pardavėjams, vaistininkams, verslininkams ir visiems kitiems geradariams, padėjusiems apsirūpinti apsaugos priemonėmis ir teikusiems būtiniausias paslaugas. Teskamba „Ačiū, Lietuva“ visiems, kurie drausmingai laikėsi karantino ir padėjo sėkmingai įveikti pirmąją viruso bangą“, – sako Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys.

Nacionalinių ir valstybinių įstaigų kolektyvai birželio 1 d., laikydamiesi visų saugumo reikalavimų, atliks apie 15 minučių trukmės koncertus viešose erdvėse. Norą neatlygintai dalyvauti akcijoje šiuo metu iš viso yra pareiškę 253 muzikiniai kolektyvai iš 36 savivaldybių, šis sąrašas nuolat pildomas.

Kaip akciją paminėsime Kaune?

Birželio 1 d. 17 val. mieste pasirodys Kauno valstybinės filharmonijos muzikinis kolektyvas, Karinių oro pajėgų orkestras, Kauno muzikinio teatro solistai bei Kauno Vytauto Didžiojo bažnyčios choras „Contate Domino“, Kauno kultūros centro meno kolektyvai, Kauno pučiamųjų orkestras „Ąžuolynas“, Kauno bigbendas ir muzikos ansamblis „Ainiai“. Kvietimą dalyvauti gavo visos Kauno kultūros įstaigos.

Siekiant išvengti didelio žmonių susibūriavimo, koncertų vietos nebus iš anksto skelbiamos.
Kauno miesto savivaldybės informacija

The post Kaunas jungiasi prie visuotinės akcijos „Ačiū, Lietuva“. Kaip padėkosime geradariams? appeared first on Kaunieciams.lt.

Aurelijus Veryga: karantiną bus siūloma pratęsti ir vasarą

Previous article

JAV traukiasi iš „Atviro dangaus“ sutarties. Ką tai reiškia Europos saugumui?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos