Naujienos

Kalėdų dovana – NEMOKAMOS šukuosenos nepasiturinčių šeimų vaikams

0

Kauniečių komanda “Old Town Barbers” kviečia siūlyti Kauniečių šeimų atžalas, kurie negali sau leisti tokios paslaugos. Vaikams per šventes nemokamai atnaujins šukuosenas, kirpimai vyks net dvi dienas Rotušės aikštėje.

Šį pavasarį kompanija pradžiugino „Senamiesčio vaikų centre“ esančius jaunuolius. Ten nuvykę jie nemokamai kirpo berniukus ir mergaites. 

Šio sumanymo tikslas yra padėti vaikams iš nepasiturinčių šeimų pasitikti šventes atsinaujinus, pagražėjus. „Prieš didžiąsias metų šventes dauguma žmonių nori atsinaujinti šukuosenas. O mes norime šį džiaugsmą padovanoti tiems, kurie negali sau to leisti. Taip norime skleisti gerumą ir žinią, kad rūpintis reikia ne tik artimaisiais.“ – apie praėjusiais metais vykusią akciją pasakoja „Old Town barbers“  direktorė Miglė. 

 „Žinome, kad prieššventiniu laikotarpiu vyksta nemažai labdaringų akcijų, tačiau mes norime atnešti iškart pajaučiamą pokytį vaikams. Tikime, kad kai kuriems tai gali tapti ir pirmu gyvenime susitikimu su tikru barberiu! Matyti laimingų vaikų veidus mums yra geriausia motyvacija. 

„Barber Bus“ leidžia šiemet akciją padaryti dar didesne. Kirpimai vyks net dvi dienas, tad daugybė jaunuolių pasitiks šventes atsinaujinę. Tikime, kad gerumo ir kilnumo per daug nebūna, todėl ateityje ketiname šią akciją pakartoti ne tik šventiniu laikotarpiu. Juk gerai atrodyti norisi ne tik prieš Kalėdas.“ – naujais planais dalijasi Miglė. 

Šiemet kilnus užmanymas gavo dar didesnį pagreitį! Nemokami kirpimai bus atliekami modernioje kirpykloje ant ratų – „Barber Bus“. Ji gruodžio 3 ir 8 dienomis stovės Kaune, prie Rotušės aikštės nuo 14 iki 20 valandos. Barberių komanda lauks vaikų iš sunkiai besiverčiančių šeimų, dienos centrų. Kirpimai bus atliekami visiškai nemokamai, bei vaikai galės iš vidaus pamatyti unikalų „Barber Bus“. 

„Old Town barbers“ komanda kviečia kauniečius pažvelgti atidžiau į šalia esančius žmones. Galbūt pažįstate šeimų ar vaikų, kuriems dalyvavimas akcijoje sukeltų daug džiaugsmo?

Rašykite siūlymus el. paštu:  registracijabarbers@gmail.com arba skambinkite tel. 864140847 . 

Arba užsukite į renginio aprašymą. 

„Didysis Kalėdinis sprogimas“ Istorinės Prezidentūros sodelyje

Previous article

Kur keliauja senos mašinos, kertami medžiai ir padangos? – klausia 11 m. muzikantė

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos