Renginiai

„Didysis Kalėdinis sprogimas“ Istorinės Prezidentūros sodelyje

0

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Istorinės LR Prezidentūros sodelyje (Vilniaus g. 33, Kaune) lapkričio 30 d., šeštadienį, 17 val. įvyks jau tradicija tapęs Istorinės Prezidentūros kalėdinio sodelio įžiebimo renginys „Didysis Kalėdinis sprogimas“.

Renginio svečiai mėgausis įspūdinga „Viduramžiai LT“ iliuzijų, ledo ir ugnies šou programa. Atlikėjai žada nustebinti renginio metu sukurta ledo skulptūra, kuri liks stovėti šventiniame sodelyje tiek, kiek leis lietuviška žiema. Į kosminę miesto atmosferą su trenksmu įsiliejantis Prezidentūros sodelis džiugins miestiečius ir svečius iki pat Trijų Karalių.

„Džiaugiamės, jog šiemet ir vėl tęsiame prieš penkerius metus mums gimusią idėją papuošti Istorinės Prezidentūros sodelį. Jau 30 metų esame įsikūrę šios šarmingos vietos kaimynystėje, todėl mums smagu ir muziejui, ir miestiečiams padovanoti jaukią šventinę nuotaiką“, – teigė įmonių grupės rinkodaros vadovė Liuda Znaidauskienė.

Kaip pastebi L. Znaidauskienė: „Į kalėdinio stebuklo kūrimą kasmet įsijungia beveik visas įmonės kolektyvas, patys puošiame medžius, daliname kakavą ir buriame miesto bendruomenę. Džiugu, kad šiemet prie šventės organizavimo prisideda ir Kauno senamiesčio draugija su projektu „Kauno senamiestis gyvai“.

„Esame dėkingi už galimybę prisijungti organizuojant šią jau gražia tradicija tapusią šventę. Kadangi kosmose vyksta įvairūs gamtos reiškiniai, šaltis, ugnis, spalvotų šviesų dariniai, sprogimai, iš kurių gimsta planetos, į šventės programą sudėjome visas iš jų, todėl kauniečių ir miesto svečių lauks kitoks, netikėtas kalėdinio sodelio įžiebimo renginys“, – sako Kauno senamiesčio draugijos vadovė Ona Peičiūtė.

„Mūsų planeta šyla, todėl ir keletą metų šalta mėlyna spalva švietęs kalėdinis Prezidento rūmų sodelis šiemet pastebimai sušvelnėjo ir maloniai šilta girliandų lempučių šviesa žada šildyti. Gal ne kūnus, bet sielas – tikrai“, – juokiasi Istorinės Prezidentūros Kaune vadovė Renata Mikalajūnaitė, besidžiaugianti kaimynų, įmonių grupės vadovų ir darbuotojų dėmesiu istoriniam sodeliui ir miesto žmonėms.

Tai jau paskutinis projekto „Kauno senamiestis gyvai“, iš dalies finansuojamo Kauno miesto savivaldybės programos „Iniciatyvos Kaunui“, renginys šiais metais. Šventę kauniečiams dovanoja Kauno Senamiesčio draugija kartu su šventės iniciatoriais, sumanytojais ir mecenatais – įmonių grupe „Nuova“ bei Istorine Prezidentūra Kaune.

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus informacija

Ispanija nusilenkė A. Saboniui – šlovės muziejuje įtraukė tarp šalies krepšinio legendų

Previous article

Kalėdų dovana – NEMOKAMOS šukuosenos nepasiturinčių šeimų vaikams

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Renginiai