Naujienos

Jaukumu alsuojanti studija “Oplia” kviečia į užsiėmimus

0

Vis dažniau šiuolaikiniai tėveliai savo vaikams ieško prasmingo ir ugdančio laiko praleidimo būdo, todėl vaikų laisvalaikio ir užimtumo studijos tampa vis populiaresniu pasirinkimu. Tačiau renkantis studiją savo mažyliui labai svarbu pasirinkti tokią, kurioje būtų sudarytos visos galimybės lavinti būtinuosius jo įgūdžius, tobulėti ir laiką leisti ne tik smagiai, bet ir prasmingai. Raudondvaryje įsikūrusioje laisvalaikio ir užimtumo studijoje “Oplia” siūlomos edukacinės veiklos sukurtos taip, kad vaikai ne tik linksmintųsi, bet ir galėtų ugdyti savo sumanumą, kūrybiškumą ir išraišką per įvairias meno rūšis. 

Patiems mažiausiems smalsučiams (24 metų) siūlomi rytiniai užsiėmimai, kurie vyksta dalyvaujant pedagogui. Šie užsiėmimai prasideda nuo 8 ir trunka iki 13 val. Pirmokų dienos mokykloje įprastai trunka vos iki pietų, tad tėvelių ir vaikų patogumui studija siūlo pirmokų priežiūrą nuo 13 iki 18 valandos. Studija pasirūpina vaikų užimtumu ir saugumu, laiką vaikai leidžia jaukioje, namus primenančioje aplinkoje, o nuo pramogų praalkusiems siūlomi užkandžiai. Vaikų priežiūros paslaugos itin patrauklios užimtiems ir skubantiems tėveliams.

“Oplia” kolektyvas turi sukaupęs vertingą darbo su vaikais patirtį, todėl siūlo ir įvairiausius būrelius, kurie padeda vaikams susikoncentruoti, lavina jų vaizduotę, ugdo meniškumą ir sukuria draugišką aplinką bendravimui – vaikai mokosi bendradarbiauti, susiranda naujų draugų. Dailės būrelis kviečia 3–6 metų vaikus išbandyti save piešime, per tapybos meną atrasti naujų laiko praleidimo ar nusiraminimo būdų. Nebijantiems išsitepti rankų studija siūlo keramikos būrelį, kuriame laukiami 3–5 ir 6–8 metų vaikai bei suaugusieji. Tai puikus būdas mažiesiems lavinti erdvinį mąstymą, o suaugusiems atsipalaiduoti ir išlaisvinti savo kūrybiškumą. 

Studijoje tikrai yra ką veikti ir aktyvaus judesio mylėtojams. Zumba – mankštą ir šokį derinanti treniruotė, kuri savo ritmais nuskaidrins bet kokį orą! Zumba kids užsiėmimai siūlomi vaikams, o Zumba – moterims. 

Vaikai saugiausi jaučiasi namuose, todėl studijoje kuriama namų jaukumą primenanti aplinka, todėl mažieji čia jaučiasi laisvai. “Oplia” patalpos išplanuotos taip, kad būtų erdvios, vaikai turėtų pakankamai vietos savo energijai įdarbinti ir sumanymams įgyvendinti, bendrauti ir šėlti, tačiau tuo pačiu galėtų ir atsipūsti, jei nori užsiimti veikla vienumoje. 

Studija tikrai neapsiriboja kasdienėmis veiklomis ir laisvalaikiu. Čia yra ir fotostudija, kurioje galima įamžinti tiek įsimintiniausias šeimos akimirkas, tiek atnaujinti fotoalbumus bei kurti mielus prisiminimus ateičiai. Taip pat galima siautulingai švęsti vaikų gimtadienius pasitelkiant įvairiausius personažus. Net ir mamos studijoje neliks nuskriaustos, joms – siūlomi masažai, kurie leis atsipalaiduoti ir pailsėti ne tik kūnui, bet ir sielai. 

“Oplia” – tai jauki, veiksmo kupina laisvalaikio ir užimtumo studija, kurią iš pirmo žvilgsnio įsimyli ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Kviečiame laiką praleisti įsimintinai ir linksmai, kartu su “Oplia”! 

Atvykus į studiją Jus šiltai pasitiks „Oplia“ komanda, o jei turite klausimų, galite kreiptis tel. +370 618 00433 ar el. paštu info@oplia.lt.

Rakto į pergales niekaip nerandantis “Žalgiris”patyrė penktą pralaimėjimą paeiliui

Previous article

Dar gegužę prasidėjęs traukinio maršruto Vilnius–Kaunas remontas oficialiai baigtas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos