Naujienos

„Eurovizijos“ surengtame namų konkurse triumfavo kauniečiai „The Roop“!

0

Šiais metais koronaviruso pandemija nusinešė netik daugybės žmonių gyvybių, bet ir didžiausią Europos muzikinį reginį. Nyderlanduose neįvykusios „Eurovizijos“  gerbėjai buvo pakviesti išrinkti šių metų favoritą balsuojant tiesiogiai internete. Nugalėtojais tapo „The Roop“!

Tinklalapis „ESCToday“, nuolatos informuojantis apie karščiausias „Eurovizijos“ naujienas, šiais metais ją atšaukus, nusprendė surengti „Eurovizijos“ namų konkursą. Visų šalių gyventojai buvo kviečiami atiduoti savo balsus už mėgstamiausią atlikėją ar grupę.

Geriausios metų dainos titulą laimėjo lietuviai „The Roop“.

Iš viso šiais metais dėl „Eurovizijos“ nugalėtojų vardo varžėsi 41 šalis. Šeštadienį, kovo 28 dieną, įvyko „Didysis finalas“, iš likusių (kiti atkrito po pirminių balsavimų internete) 26 šalių, nugalėtoja buvo pripažinta Lietuva.

„Panašu, jog Lietuva šiais metais būtų pirmą kartą laimėjusi konkursą. Daina dominavo nuo pirmosios balsavimo savaitės“, – skelbė konkursą namuose organizavęs tinklalapis.

Iš viso „The Roop“ surinko 10 tūkst. 800 balsų. Antrieji liko šveicarai su 3656 balsais, trečioji – Malta su 3140 balsų.

ESCToday.com informacija

The post „Eurovizijos“ surengtame namų konkurse triumfavo kauniečiai „The Roop“! appeared first on Kaunieciams.lt.

Laikantis tvarkaraščio: alternatyvios pamokos namuose

Previous article

Pasitikrinkite, ar mokate taisyklingai kvėpuoti

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos