Naujienos

„Eurolines“ atnaujina susisiekimą – pirmos kelionės iš Kauno

0

Atvėrus Baltijos šalių sienas tarptautinio keleivių pervežimo autobusais bendrovė „Eurolines“ nuo birželio 1 dienos atnaujina susisiekimą su kaimyninėmis šalimis. Pirmi autobusai iš Kauno pajudės Rygos link, birželio viduryje bus atnaujinami maršrutai iš Vilniaus į Varšuvą, Gdanską, Rygą bei Taliną. Vežėjai kalba apie nenuslūgusį susidomėjimą kelionėmis karantino metu, kitų šalių įtaką žmonių judėjimui ir saugumo svarbą atnaujinant keliones. 

„Keliones atnaujinsime po truputį. Iš pradžių keliausime į Latviją, vėliau nuo birželio vidurio atnaujinsime keliones į Taliną, Varšuvą, Gdanską. Be abejo situaciją stebėsime ir vertinsime, dabar kiekviena savaitė kitokia. Karantino metu kasdien sulaukdavome daugybės skambučių, elektroninių laiškų su klausimais kada važiuosime vienu ar kitu maršrutu. Žmonės nori keliauti, tas poreikis nebuvo dingęs. Bet užtruks kol viskas stos į savo vietas“, – pasakoja tarptautinių kelionių autobusu organizatoriaus „Eurolines“ vadovas Edmundas Pavlovas.

„Esame priklausomi ir nuo kitų šalių, ne tik Latvijos ar Estijos. Jei Skandinavijos šalys atidarys sienas ir leis keliauti, tuomet padaugės susisiekimų keltais, lėktuvais. O žmonės vykstantys į ir iš Skandinavijos – sudaro didelę dalį mūsų keleivių Baltijos šalyse. Kuo daugiau sujungimų tarp šalių atgis mūsų kaimyninėse šalyse, tuo didesnė tikimybė, kad ir keliautojai iš Lietuvos pajudės“, – pasakojo vadovas.

Anot vežėjų atnaujinus veiklą didžiausias dėmesys bus skiriamas saugumui – autobusai bus dezinfekuojami ir vėdinami prieš ir po reiso. Keleiviams autobusuose sumontuoti dezinfekatoriai. Bilietai parduodami tik į kas antrą vietą, taip užtikrinant saugų atstumą tarp keleivių.

„Didžiausias dėmesys saugumui. Darome viską, kad keliauti autobusais būtų saugu ir patogu. Taip pat matuosime keleivių kūno temperatūrą bekontakčiais termometrais. Vairuotojai be abejo dirbs dėvėdami apsaugines kaukes, o mes norime paraginti ir keleivius būtinai dėvėti jas kelionės metu“, – minėjo E. Pavlovas.

Vežėjai atnaujindami veiklą tikisi greičiau sulaukti sumažintų apribojimų kelionėms ir į kitas kaimynines šalis, kurios yra populiariausios keleivių tarpe.

„Mūsų vieni populiariausių maršrutų yra į rytus – į Baltarusiją ir Ukrainą. Iki karantino ta kryptimi turėdavome didžiausius srautus. Tačiau atnaujinti juos galėsime tik toliau švelnėjant karantino sąlygoms tiek Lietuvoje, tiek Ukrainoje. To labai laukiame ir tikimės vasarą jau galėsime keliauti“, – minėjo pašnekovas.

„Eurolines“ vežėjas planuoja atnaujinti tarptautinį keleivių vežimą tarp Kauno ir Rygos nuo birželio 1 dienos. Iš Vilniaus link Rygos, Talino, Varšuvos bei Gdansko autobusai pajudės nuo birželio 15 dienos.

Turite papildomų klausimų? „Eurolines“ vadovas Edmundas Pavlovas 8 656 77 832

Eurolines info

The post „Eurolines“ atnaujina susisiekimą – pirmos kelionės iš Kauno appeared first on Kaunieciams.lt.

Kas sudėvės 9 milijonus veido kaukių, nupirktų absurdiškomis kainomis? Žiūrėkite video įrašą

Previous article

Privalai tai pamatyti: diplomų įteikimo šventėje studentus pakeitė robotai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos