Naujienos

Dažniausiai daromos makiažo klaidos, dėl kurių gali išberti odą

0

Makiažo trenerė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė sako, kad yra 4 kritinės klaidos, kurias daro moterys. Dvi iš jų ypač susijusios su higiena.

1. Dažniausia klaida, kurią daro moterys besirinkdamos dekoratyvinės kosmetikos priemones, yra įsitikimas, kad jeigu puikiai tinka draugei, sesei ar mamai, ta priemonė būtinai tiks ir man. Tačiau moterys pamiršta, kad odos tipas ar odos būklė gali žymiai skirtis nuo jūsiškės. Kas tinka riebiai odai, jokiu būdu netiks sausai, dehidratuotai odai.
Pvz., kai riebios odos savininkės naudoja maitinantį veido kremą bei aliejų turinčią pudrą – odos kimšimasis garantuotas. Besirinkdamos vien tik populiarias ar draugių išreklamuotas priemones, galime stipriai apsigauti. Patarimas: išsiaiškinti savo odos tipą, nustatyti odos būklę ir tik pagal tai rinktis priemones savo veidui. Jei sudėtinga pačiai nustatyti – kreipkitės į kosmetologą.
SLA Paris įkūrėja, SLA Paris trenerė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė
2. Kita klaida – „wow“ efektą odai suteikiančios priemonės, kurios akimirksniu išlygina odą, užpildo nelygumus ir padaro ją spindinčią. Jos skirtos šventiniams, proginiams makiažams, tačiau ne kasdienai. Kasdien naudojant priemones turinčias silikono, oda „išgyvena šiltnamio efektą“, neturi kada atsigauti ir tiesiog pakvėpuoti, dėl to gali atsirasti smulkūs bėrimai. Eilinei dienai svarbu naudoti organinės sudėties, odos nekemšančius produktus.
3. Retai plaunamos kempinėlės ar šepetėliai taip pat gali tapti odos bėrimų priežastimi. Labai svarbu laikytis tiek makiažo priemonių, tiek jų aplikavimo priemonių švaros ir higienos.
4. Kad oda gautų laiko atsikvėpti, pailsėti nuo dekoratyvinės kosmetikos priemonių, kosmetologai rekomenduoja 5:2 principą. 5 dienas vaikštote su makiažu ir vakare grįžusios namo, jį nieko nelaukiant nusivalote. 2 dienas odai duodate poilsį nuo bet kokių makiažo priemonių.

Patarimais dalinosi SLA Paris įkūrėja bei trenerė Gritė Maruškevičiūtė-Tamošiūnė

The post Dažniausiai daromos makiažo klaidos, dėl kurių gali išberti odą appeared first on Kaunieciams.lt.

Patvirtinti du nauji įvežtiniai koronaviruso atvejai Lietuvoje, jau 36

Previous article

Informacija apie grįžtančius lietuvius, savanorystę ir apsaugos priemones

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos