NaujienosVerslas

Akiniai – tai patogi ir laiko patikrinta korekcinė regos priemonė

0

 Dauguma žmonių, kurie susiduria su regėjimo problemomis, yra priversti nešioti akinius. Tačiau netinkamai parinkti akiniai gali sukelti dar daugiau papildomų problemų – akių nuovargį, galvos skausmus ar net dar labiau pabloginti regėjimą. Tad ką reikėtų žinoti renkantis akinius?

Tinkamai parinkti korekciniai akiniai privalo atitikti šiuos du kriterijus:

  • tinkami ir kokybiški akinių lęšiai;
  • rėmeliai, kuriuos bus patogu ir smagu nešioti.

Renkantis korekcinius akinius tikrai neverta pasikliauti vien tik mados tendencijomis, nes tai, kas tinka vienam, nebūtinai tiks ir patiks Jums.

Tinkamai pasirinkti akiniai – tai Jūsų patogumas ir gera savijauta

Tikriausiai neverta net pasakoti, jog kiekvienam žmogui tinka skirtingos formos akinių rėmeliai. Todėl žinodami savo veido formą sutaupysite nemažai brangaus laiko, nes tiesiog nereikės matuotis tų akinių modelių, kurie Jums netinka.

Internetinėje parduotuvėje glasseson.lt galite akinius apžiūrėti, išsirinkti ir užsisakyti į namus (siuntimas nieko nekainuoja), o nepatikus ar netikus galima grąžinti. Todėl Jums net nebūtina keliauti į optiką ir ten gaišti brangų laiką matuojantis dešimtis akinių rėmelių.

Ne mažiau svarbus aspektas yra medžiaga, iš kurios pagaminti akinių rėmeliai. Pačios populiariausios akinių gamyboje yra trys medžiagos: plastikas, paprastas metalas ir titanas. Kiekviena jų turi savo privalumų ir trūkumų. Todėl tik nuo Jūsų pačių pageidavimų priklausys, iš kokios medžiagos pagamintiems akiniams suteiksite pirmenybę:

  • metaliniai akiniai yra stiprūs,
  • plastikiniai akiniai atsparūs lūžiams,
  • iš titano pagaminti akiniai rekomenduojami alergiškiems žmonėms.

Optikos salone glasses on rasite nemažai skandinaviškų ar japoniškų rankų darbo akinių rėmelių, kurie visame pasaulyje žinomi dėl savo puikios kokybės ir ilgaamžiškumo.

Tačiau pati svarbiausia ir pagrindinė akinių dalis yra lęšiai. Juk būtent jie kompensuoja tuos pažeidimus, kurie ir yra blogo regėjimo priežastis. O be lęšių akiniai visiškai nieko verti – tai tik paprastas, į rėmelį įstatytas stikliukas.

Akinių lęšius reikia rinktis atsakingai, atsižvelgiant į stiprumą, nešiojimo režimą, darbo pobūdį ar gyvenimo būdą.

Norėdami sutaupyti savo laiką, akis pasitikrinti galite vietoje, glasses on optikos salone. Mes naudojame inovatyvią papildomą techniką, kuri suteikia galimybę akių patikrą atlikti greičiau ir tiksliau. Dioptrimetras leidžia išmatuoti turimų akinių stiprumą, o iPad su visuReal programa suteikia galimybę automatiškai ir tiksliai išmatuoti įvairias centravimo vertes, kurios užtikrina puikią optinę kokybę individualiais atvejais.

Tai reiškia, jog mums nebaisūs net ir didžiausi iššūkiai. Nuodugniai ištirsime ir nepriekaištingai pagaminsime akinius, net ir tais atvejais, kai reikalingos didelės dioptrijos bei kiti unikalūs reikalavimai.

,,glasses on‘‘ – tai išskirtinė erdvė Jūsų akims. Jei kyla klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 633 60123, el. paštu hello@glasseson.lt, Messenger žinute ar užsukite adresu Vokiečių g. 9, Vilnius ir mes sukursime Jums unikalią Jūsų akių istoriją.

Kaklaraiščių tiltas atsinaujino – sostinės meras kviečia tęsti tradiciją

Previous article

Plaukelių šalinimas lazeriu – vis labiau populiarėjanti procedūra estetinėje dermatologijoje

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos