Sveikata

Plaukelių šalinimas lazeriu – vis labiau populiarėjanti procedūra estetinėje dermatologijoje

0

Tikriausiai kiekvienai moteriai ir merginai, o šiais laikais ir ne vienam vyrui, viena iš nemaloniausių grožio procedūrų yra nepageidaujamų plaukelių šalinimas. Šis procesas užima nemažai laiko, taip pat yra be galo nuobodus, varginantis, o kartais ir labai skausmingas. Tačiau plaukuotas kūnas sukelia diskomforto jausmą ir negražiai atrodo, tad nori ar nenori tenka imtis šios nemalonios grožio procedūros.

Deja, šalinant plaukelius įprastiniais depiliacijos būdais galima susidurti su papildomomis problemomis ir vietoje estetinio rezultato turėti sudirgusių, išbertą odą, o kur dar įaugę plaukeliai? Tad nieko keisto, jog daugelis moterų svajoja pamiršti nemalonias plaukelių šalinimo procedūras ir džiaugtis lygia bei gražia oda ilgą laiką.

“Sapiegos klinikoje” aleksandrito lazeriais  GentleLase Pro ir GentleMax Pro atliekamas plaukelių šalinimas – tai tiesiog tobulas būdas atsikratyti nepageidaujamo kūno plaukuotumo:

 • jokių įaugusių plaukelių, jokių spuogelių ir paraudimų;
 • rezultatas matosi jau po pirmo karto;
 • jokios ilgai sudirgintos odos;
 • plaukelius galima šalinti nuo bet kurios kūno vietos: veido, rankų, kojų, pilvo, bikini srities;
 • nenaudojamos jokios odą dirginančios cheminės priemonės;
 • procedūrą galima taikyti visiems odos tipams ir bet kokio pigmento plaukams;
 • procedūras atlieka patyrę specialistai.
Kaip atliekama plaukelių šalinimo procedūra lazeriu?

Plaukelių šalinimas lazeriu yra neskausminga ir greita procedūra. Skleidžiant lazerio impulsą, oda atšaldoma dinamiško šaldymo metodu, tad Jūs galite justi tik minimalų diskomfortą.

Prieš procedūrą, specialistas Jūsų odą kruopščiai nuvalys, o tada specialiu lazerio antgaliu vedžios plaukelių šalinimo srities ribose. Procedūros metu aleksandrito lazeris generuoja 755 nm ilgio spindulius, kurie įsiskverbę į odą kelių milimetrų gylyje pasiekia pačią plauko šaknį. Kuomet energija pasiekia plauko stiebo struktūroje esantį pigmentą melaniną (rudą spalvą), spinduliai absorbuojami ir paverčiami į karštį, kuris negrįžtamai sunaikina plauko folikulą.

Prieš kiekvieną lazerio impulsą oda vėsinama freono dulksna, kuri suteikia anestetinį poveikį, todėl procedūra nėra skausminga.

Po pirmojo šviesos impulso plaukų šalinimo srityje, specialistas įsitikins ar buvo efektyviai parinkti lazerio nustatymai, kad likusi procedūros dalis būtų kuo veiksmingesnė ir nesukeltų Jums diskomforto. Mūsų specialistai dirba tam, kad suteiktų Jums kuo efektyvesnį plaukelių šalinimą lazeriu.

Po pirmosios procedūros Jums sudarysime individualų plaukelių šalinimo lazeriu planą, nes pilnas kursas atliekamas vidutiniškai per 5-6 apsilankymus, priklausomai nuo plauko storio ir jo spalvos.

Ką vertėtų žinoti apie plaukelių šalinimo lazeriu procedūrą?
 • Prieš procedūrą venkite tiesioginių saulės spindulių, soliariumų ir savaiminio įdegio kremų, nes kuo oda tamsesnė, tuo didesnė rizika poprocedūrinei pigmentacijai. Jei oda įdegusi, rekomenduojama palaukti 4 savaites, kol oda atgaus natūralų atspalvį;
 • Likus 4 savaitėms iki procedūros neraukite plaukelių, nenaudokite vaškinių depiliacijos priemonių ar elektrinių epiliatorių;
 • Likus kelioms dienoms iki procedūros nenaudokite kremų, antiperspirantų, spirito turinčių priemonių;
 • Likus vienai dienai iki procedūros, nuskuskite zoną, kurioje bus šalinami plaukeliai.
 • Informuokite procedūrą atliekantį specialistą apie vartojamus vaistus ir maisto papildus;
 • Tikslus procedūrų skaičius kiekvienam asmeniui individualus ir priklauso nuo plaukų spalvos, struktūros, hormonų balanso, kūno vietos, kurioje plaukai šalinami;
 • Po procedūros nerekomenduojamos saulės vonios, soliariumai, o esant reikalui rekomenduojame naudoti apsauginius kremus nuo saulės, nemažesniu nei 50 SPF.

 

Akiniai – tai patogi ir laiko patikrinta korekcinė regos priemonė

Previous article

Nepriklausomybės minėjimas kitaip: Vilniaus restoranuose atsiskleis laisvės skonis

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sveikata