Naujienos

TOP 5 auto priedai, kurie pravers kiekvienam vairuotojui

0

Automobilių aksesuarai, priedai ir specialūs įrenginiai pagerina vairavimo patogumą. Varle.lt specialistai atrinko populiariausių aksesuarų, kurie pravers kiekvienam vairuotojui, sąrašą.

Automobilinis telefono laikiklis

Neįsivaizduojame savo gyvenimo ir komunikacijos be telefonų. Telefonas automobilyje mums gali pasitarnauti kaip navigacija, kaip muzikos grotuvas arba standartiškai – komunikacijai. Kiekvienas vairuotojas turėtų pasirūpinti saugiu ir patogiu telefono automobiliniu laikikliu. Automobilinį laikiklį tvirtiname prie priekinio stiklo arba grotelėse. Automobiliniai laikikliai gali būti su magnetu arba su galimybe telefoną tvirtinti jį įstatant į laikiklį. Svarbu tai, kad automobilinis laikiklis pasižymėtų pasisukimo galimybe. Varle.lt specialistai rekomenduoja rinktis tokį telefono automobilinį laikiklį, į kurį galima įdėti įvairaus pločio telefonus be reguliavimo galimybės bei tokį, kuris turi įkroviklį, nes tai labai patogus sprendimas. Atkreipkite dėmesį į laikiklius su įkrovikliu, nes tai labai patogus sprendimas ypač tiems, kurie automobilyje praleidžia daug laiko ir nenori likti su ne laiku išsikrovusia telefono baterija.

Laisvų rankų įranga

Naudotis telefonu vairuojant automobilį yra draudžiama ir pavojinga. Dėl šitos priežasties būtina pasirūpinti laisvų rankų įranga. Didžioji dalis naujų automobilių turi tokią integruotą sistemą. Laisvų rankų įrangos sistema dažniausiai susijungia su telefonu per Bluetooth. Aukštesnės klasės laisvų rankų įranga pasižymi daugybe įdomių funkcijų. Kai kuriuose modeliuose balso pranešimai pateikia skambinančiųjų vardus. Taip pat gali paklausti, ar vertėtų atsiliepti ar pranešti apie išsikraunančią bateriją.

 

Vaizdo registratorius

Deja, bet nuo eismo įvykių nėra niekas apsaugotas, net ir labiausiai dėmesingi bei patyrę vairuotojai. Kartais kelių eismo taisyklių pažeidimo aplinkybių nustatymas gali būti nepaprastai sudėtingas. Tokiais atvejais praverčia vaizdo registratorius. Šis įrenginys visą laiką įrašo tai, kas vyksta aplink mūsų automobilį. Renkantis vaizdo registratorių Varle.lt specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į tai, kokios raiškos fiksuojamas vaizdas ir ar įmanomas filmavimas naktį.

Atbulinės eigos kamera

Atbulinės eigos kamera šiandien jau nėra tik prabangių automobilių įranga. Be problemų ją galima įrengti ir savo automobilyje. Atbulinės eigos kamera yra pakankamai paprastas įrenginys, kurį nesudėtingai įmontuosite savo automobilyje patys arba specializuotame servise. Šios kameros dėka galėsite saugiai parkuotis prigrūstoje automobilių stovėjimo aikštelėje. Taip pat atbulinės eigos kamera sumažina kito automobilio kliudymo riziką. Šis įrenginys nekainuoja tiek daug, kiek gaunama naudos iš jo taikymo.

FM moduliatorius

Tai reikalingas įrenginys tiems vairuotojams, kurie mėgsta klausytis įvairios muzikos. Deja, dar nemažos dalies automobilių grotuvai apsiriboja radijo stočių repertuarais. FM moduliatorius jungiasi su radiju radijo bangų dėka ir leidžia atkurti muziką iš telefono ar atminties kortelės. Atkreipkite dėmesį į FM moduliatorius su Bluetooth technologija. Jos dėka įrenginys leis ne tik atkurti muziką iš telefono, bet taip pat atliks laisvų rankų įrangos funkciją.

Kaunas kviečia įvertinti tuos, kurie daro miestą prieinamą ir draugišką visiems

Previous article

Akibrokštas streikui besiruošiantiems mokytojams – daliai kauniečių draudžiama streikuoti

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos