NaujienosSportas

Paaiškėjo: tarp Lietuvos rinktinės varžovų ir į Kauną atvykstantis L.Dončičius

0

Lietuvos krepšinio rinktinė trečiadienį sužinojo savo varžovus olimpiniam krepšinio atrankos turnyrui Kaune. Į Lietuvą atvyksta Slovėnija su Luka Dončičiumi, Pietų Korėja, Venesuela, Lenkija ir Angola.

AP ir BNS nuotr.

Primename, jog olimpiniai atrankos turnyrai vyks Lietuvoje, Serbijoje, Kroatijoje ir Kanadoje, visuose juose varžysis po šešias komandas, o iš jų kelialapius iškovos tik po vieną.

„Nuotaikos tikrai pozityvios po burtų ceremonijos. Tikrai gavome gerą grupę, išskyrus Slovėniją, Europos čempionę, turinčią žvaigždę – Luka Dončičių. Visgi žiūrovams tai sukels papildomų emocijų. Pažiūrėjus į kitas grupes, manau, kad mūsų burtai sėkmingi.

Dabar mūsų laukai vasario mėnesio langas. Stengsimės prieš Kalėdas paleisti bilietus į olimpinės atrankos turnyrą Kaune.

Su treneriu kalbėjome, kad prieš atrankos turnyrą norėtume sužaisti 1-2 draugiškas rungtynes. Kalbamės su keleta potencialų federacijų. Grįžę tuos duomenis atvešime treneriui Dariui Maskoliūnui. Stengsimės draugiškas rungtynes žaisti namų arenoje“, – po ištrauktų burtų Šveicarijoje kalbėjo Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

[youtube v=”ib-WOc18Y7A”]

Keturi atrankos turnyrai vyks birželio 23–28 dienomis. Kiekviename turnyre varžysis po 6 rinktines ir tik nugalėtoja gaus bilietą į Tokiją. Į olimpiadą jau iškopė Japonija, Ispanija, Prancūzija, JAV, Argentina, Australija, Nigerija ir Iranas.

 

lrt.lt informacija

Kur keliauja senos mašinos, kertami medžiai ir padangos? – klausia 11 m. muzikantė

Previous article

Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia bus matoma ir naktį

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos