Naujienos

Sukurtas patogus informavimo įrankis – virtualus koronaviruso žemėlapis

0

Nuo šiol susipažinti su koronaviruso infekcijos (COVID-19) statistika bus dar patogiau – sukurtas virtualus žemėlapis, kuriame pagal įvairius rodiklius analizuojama koronaviruso infekcijos situacija Lietuvos mastu pagal skirtingas savivaldybes, sergančiųjų lytį ir amžiaus grupes, pateikiami bendrieji ir kiekvienos paros pokyčiai.

Naujasis virtualus įrankis, parengtas remiantis pasauline praktika, sukurtas patogesniam visuomenės informavimui. SAM nuolat sulaukdavo klausimų, kokia situacija yra viename ar kitame šalies rajone ar regione. Dabar visi norintieji galės atsidaryti žemėlapį ir susipažinti labai detaliai. Naujasis įrankis vertingas ir tuo, kad bus galima aiškiai matyti koronaviruso plitimo, susirgimo ir mirčių tendencijas. Tai labai svarbu, prognozuojant ateitį ir planuojant tolesnius veiksmus.

Virtualus žemėlapis sukurtas, bendradarbiaujant su valstybės įmone Registrų centru. Duomenis žemėlapiui teikia Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Duomenys atnaujinami vieną kartą per parą.

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro info

The post Sukurtas patogus informavimo įrankis – virtualus koronaviruso žemėlapis appeared first on Kaunieciams.lt.

Privalai tai pamatyti: diplomų įteikimo šventėje studentus pakeitė robotai

Previous article

Nuo gegužės 30 dienos įsigalios švelnesni apribojimai renginiams

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos