Naujienos

Su pandemija kovojantiems medikams – nemokamas įvažiavimas į Neringą vasarą

0

Siekdama padėkoti Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, kovojusiems su koronaviruso infekcija, Neringos savivaldybės taryba priėmė sprendimą vasaros sezono laikotarpiu jiems taikyti įvažiavimo į Neringą lengvatą.

neringa.lt nuotr.

Lengvata bus taikoma Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, teikusiems asmens sveikatos priežiūros paslaugas pacientams, sirgusiems COVID-19 liga (koronaviruso infekcija). Nemokėti vietinės rinkliavos už įvažiavimą į Neringą šiems asmenims bus galima nuo 2020 m. birželio 20 d. iki 2020 m. rugpjūčio 20 d. į kurortą vykstant lengvaisiais automobiliais.

„Esame dėkingi visiems, kurie prisideda prie kovos su koronavirusu, vis dėlto, abejonių nekyla, kad didžiausia atsakomybė šiuo Lietuvai ypač sunkiu laikotarpiu tenka sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, tiesiogiai rizikuojantiems savo sveikata ir gyvybe. Dėkojame jiems už sunkų ir atsakingą darbą ir kviečiame vasarą atvykti į Neringą, kuri yra tarsi SPA po atviru dangumi ir gali pasiūlyti ne tik sveikatai naudingus gamtinius veiksnius, bet ir gydančią tylą, galimybę pabėgti nuo miesto šurmulio“, – vasarai atvykti į gražiausią Baltijos pajūrio kurortą kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Kaip lengvata bus taikoma, nustatys Neringos savivaldybės administracijos direktoriaus nustatyta tvarka, su kuria kiek vėliau bus supažindintos Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Prisidėti prie šios Neringos savivaldybės iniciatyvos, teikiant nuolaidas Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams, kovojusiems su koronaviruso infekcija, kviečiami ir kurorto paslaugų teikėjai.

Neringos savivaldybė primena, kad laikotarpyje nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios vietinė rinkliava už įvažiavimą į Neringą lengvaisiais automobiliais sieks 30 eurų. Kitu metų laiku siekia 5 eurus.

neringa.lt informacija

The post Su pandemija kovojantiems medikams – nemokamas įvažiavimas į Neringą vasarą appeared first on Kaunieciams.lt.

VDU mokslininkai sukūrė įrankį, padėsiantį numatyti COVID-19 plitimą

Previous article

Ekspertai sutaria: Lietuvos pramonė turi keistis iš pagrindų

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos