Naujienos

Sekmadienį koronavirusinė infekcija nustatyta dar 23 asmenims

0

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad sekmadienį, atlikus tyrimus, Lietuvoje patvirtinti dar 23 užsikrėtimo koronavirusine infekcija (COVID-19) atvejai. Taigi, kovo 29 dienos vakaro duomenimis, Lietuvoje iš viso yra patvirtinta 460 ligos atvejų. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

SAM nuotr.

Visais atvejais jau pradėti arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai. Asmenys, kurių ėminiai paimti mobiliuose punktuose, bus informuoti apie tyrimo rezultatus.

SAM ragina žmones vadovautis medikų ir institucijų nurodymais, t. y. maksimaliai vengti žmonių susibūrimų, esant galimybei dirbti iš namų, bendraujant gyvai išlaikyti atstumą vienas nuo kito, skirti ypatingą dėmesį rankų, paviršių higienai bei kita. Pajutus ligos simptomus kreiptis medikų pagalbos telefonu, nevykti patiems į gydymo įstaigas.

Taip pat primename, kad Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) interneto svetainėje galima rasti informaciją apie vykdomus epidemiologinių tyrimų rezultatus ir apie koronavirusu užsikrėtusių žmonių lankytas vietas. Kitaip tariant, pateikiama atvejų epidemiologinės diagnostikos metu surinkta informacija, kurią susirgę žmonės pateikė NVSC specialistams. Apie atnaujintą informacija NVSC interneto svetainėje žiniasklaida informuojama nedelsiant, kai tik ji patalpinama.

SAM Spaudos tarnyba

The post Sekmadienį koronavirusinė infekcija nustatyta dar 23 asmenims appeared first on Kaunieciams.lt.

Dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Previous article

Rekomenduojama riboti parduodamų apsaugos priemonių kiekius

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos