Naujienos

Reikalinga Kalėdinė dovana verslo žmonėms ir „freelancer’iams“

0

Vartotojiškumas mus verčia kasmet dovanoms išleisti vis daugiau, tačiau tam, kad pradžiugintumėte artimuosius didelėmis dovanomis, nebūtina išleisti visų santaupų. Štai patarimai, kur ir kokią dovaną nupirkti. Beje, jos ypač tinka vyrams!

Trigubai pigiau nei kitur

Reikalingiausia dovana – išmanusis įrenginys, be kurio kasdienybė neįsivaizduojama. Lengvas, kompaktiškas, kelionėms tinkantis kompiuteris – vieną iš tų dovanų, kuri naudinga bet kuriam šiuolaikiniam žmogui.

Norint įsigyti kokybišką ir patikimą kompiuterį nebūtina pirkti naujo. „Dėvėtų kompiuterių komisas“ rekomenduoja visada pasidomėti dėl garantijos suteikimo. Saugiausiai dėvėtus įrenginius pirkti iš garantiją ir techninį aptarnavimą suteikiančių įmonių. Pastaruoju metu populiariausias HP Elitebook 840 G3 FULLHD modelis dar prieš metus kainavo keturženklę sumą, o šioms Kalėdoms jį galite įsigyti už kiek daugiau nei tris šimtus eurų. 

Kaip sutaupyti dar daugiau? 

Rinkdamiesi įsigyti jau dėvėtą daiktą – jūs sutaupote bei prisidedate prie tvaraus vartojimo. Taip mažinama tarša, tausojami ištekliai ir svarbiausia – taupomi pirkėjo pinigai. O tam, kad šventinių išlaidų našta būtų mažesnė, galite parduoti seną kompiuterį ir taip dar labiau sumažinti išlaidas naujam įsigyti. Šią paslaugą teikia ne viena dėvėtais kompiuteriais prekiaujanti įmonė. Beje „Dėvėtų kompiuterių komiso” savininkas teigia, kad pasitaiko atvejų, kai kainos pasveriamos netinkamai. Todėl rekomenduojama pasidomėti kiek vertas jūsų kompiuteris keliose vietose.

Prieš perkant kompiuterį atlikite namų darbus

Jei nusprendėte Kalėdoms išsirinkti kompiuterį, svarbiausia, kad jis atitiktų jūsų asmeninius poreikius. „Dėvėtų kompiuterių komisas“ pataria, kad prieš perkant – būtina atlikti namų darbus. Eidami pirkti – jau turėkite sau atsakymus į šiuos klausimus:

  • Kompiuteriu naudojuosi namie ar jį dažniau nešiojuosi su savimi?
  • Kokios kompiuterio savybės mane labiausiai erzina (lėtas veikimas, ilgas krovimosi laikas ir pan)? 
  • Ką dažniausiai veikiu prie kompiuterio?
  • Kiek bus skirtingų kompiuterio naudotojų?
  • Ar naudosiu arba ateityje planuoju naudoti specifines programas (AutoCad, Illustrator, Corel Draw, Adobe Photoshop Premiere Pro ar pan.)? Jei taip, tai kokias? 
  • Kokią operacinę sistemą noriu naudoti? 
  • Kompiuteris bus skirtas darbui ar tik asmeniniams poreikiams?

Apie kompiuterių charakteristikas galima parašyti ištisas knygas. Tad jei nesate šios srities žinovas jums pakaks turėti atsakymus į šiuos klausimus. Tuomet konsultantas padės išsirinkti optimaliausią įrenginį. 

Daugeliu atvejų neverta žvalgytis į brangiausią, naujausią, sparčiausią ir talpiausią modelį. Ne tik todėl, kad ženkliai permokėtumėte. Bet ir dėl to, kad naudodami daug resursų nereikalaujančias programas neišnaudotumėte visų galimybių. Tad nepajausite, už ką tiek sumokėjote. 

Norėdami pasidairyti, koks gi galėtų būti jūsų naujasis kompiuteris, užsukite į devetikompiuteriai.lt

Atskleistos paauglių nerimo ir streso priežastys

Previous article

Pirmą kartą Lietuvoje atlikta operacija išgelbėjo penkiametės gyvybę

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos