Naujienos

Šilti ir jaukūs namai žiemos sezonu – misija įmanoma

0

Skaičiuojant paskutines auksinio rudens dienas, dažnas susimąstome apie komfortą namuose šaltuoju sezonu. Ekspertai atviri – vien karšti radiatoriai ar užkurtas židinys šilumos per šalčius neišsaugos. Kad netektų šalti rankų ir kamšyti skersvėjų, į pagalbą rekomenduojama pasikviesti sandarių ir kokybiškų langų gamintojus.

Pagrindinis kriterijus – kokybė

Nors langais prekiaujančios įmonės siūlo platų pasirinkimą ir tikrai netrūksta langų profilių kiekvieno skoniui, svarbiausia pasirinkti patikimą gamintoją. UAB „Justigna“ direktorius Justinas Šimkevičius atviras – taupyti šioje vietoje nevalia. Plastikiniai langai yra ilgaamžė ir atsiperkanti investicija taupant šilumą ir tausojant namų aplinką žiemos laikotarpiu. Dėl šios priežasties sąžiningi langų ekspertai, išsiaiškinę jūsų poreikius, ne tik pasiūlys individualių namų poreikius atitinkančią prekę, bet ir rekomenduos gerąją praktiką pateisinusius langų gamintojus.

Šilumą saugo ir durys

Jei užsandarinus visus langus namuose vis dėlto išlieka žvarbu ir drėgna, apsidairykite – galbūt pamiršote svarbų aspektą. Šilumos izoliacijai palaikyti svarbios ir namų durys. Justinas juokauja, jog žiemą grįžus namo, paskui šeimininkus pro duris įžengia ir šaltis. Tačiau galite būti ramūs – jei durys šarvuotos ir sandarios, jūsų namuose vyraus šiltas ir jaukus klimatas. Šį klausimą dažnai žmonės nevalingai ignoruoja, kadangi nuo seno vyrauja įsitikinimas, jog sandarūs langai garantuos šilumos izoliaciją. Vis dėlto, ekspertai primena, kad durys taipogi gali jums sutaupyti nemažai šilto klimato ir apsaugoti žiemos periodu.

 

Nori ir kokybės, ir subtilumo

Nors į namų ir interjero sprendimus lengviausia žvelgti praktiškai, visgi daugelis siekia suderinti kokybės ir darnaus interjero sprendimus. UAB „Justigna“ vadovas prisipažįsta, jog visuomet skatina klientus nedaryti kompromiso šiuo klausimu. Platus plastikinių langų ir durų pasirinkimas suteikia galimybę derinti puikų skonį ir ekonomiškumą, dailų interjerą ir pragmatiškus užmojus. Paprastai visi plastikiniai langai turi kelis dizaino modelius. Tad kiekvienas gali rasti optimalų variantą ir pasitarti su šios srities žinovais dėl tinkamo įgyvendinimo. O spalio mėnuo tam idealus metas, tad ruoštis žiemos speigui Justinas pataria neatidėliojant ir konsultuojantis tik su geriausiais langų bei durų specialistais.

Norėdami įsigyti tvirtus ir kokybiškus plastikinius, aliumininius ar medinius langus susisiekite telefonu +370 618 86091 ar el. paštu info@justigna.com ir UAB „Justigna“ padės išsirinkti tai, kas geriausia jums.

Kokias teises turite jei atšaukė ar atidėjo jūsų skrydį?

Previous article

Ant ringaudiečių šeimos palangės dygstantys daigai išaugo į perspektyvų verslą

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos