NaujienosSportas

Pasaulio šokių čempionato finale vėl spindėjo kauniečiai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė

0

Lietuvos Jaunimo amžiaus grupės šokėjai, daugkartiniai Lietuvos čempionai kauniečiai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė sušoko paskutinį šiais metais savo pasaulio čempionatą.

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė/ organizatorių nuotr.

Šiemet jau iškovoję bronzos medalį pasaulio 10 šokių čempionate, užėmę 5-ąją vietą Europos standartinių šokių čempionate, jie dar kiek pagerino savo standartinių šokių programos rezultatą ir šios disciplinos pasaulio čempionate liko per žingsnį nuo medalių – iškovojo 4-ąją vietą (tarp 71 poros).

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių čempionatas vyko Rumunijos mieste Timišoaroje kartu su visą savaitgalį užsitęsusiu šokių festivaliu „Tarptautine Rumunijos taure 2019“.

Patys sportininkai po apdovanojimų ceremonijos ir džiaugėsi, ir liūdėjo. Džiaugėsi, nes lyginant su kitomis poromis, pagerino savo rezultatus, o buvo liūdna, kad tiek nedaug pritrūko iki antro šiais metais pasaulio čempionato medalio.

Nuo 2020 m. K. Burneikis ir I. Šekaitė pereis į suaugusiųjų amžiaus grupę ir už jaunimą šokti nebegalės. Lietuvos sportinių šokių specialistai džiaugiasi, kad tokia pajėgi pora prisijungs prie suaugusiųjų šokėjų, nes po lapkričio 30 d.

Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančio pasaulio suaugusiųjų čempionato karjerą suaugusiųjų mėgėjų kategorijoje ketina baigti vieni stipriausių ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje – Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva Lacitienė.

Šį savaitgalį ir kiti Lietuvos šokėjai grįžta su apdovanojimais iš varžybų užsienyje.

Kauniečiai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė tapo pasaulio reitingo Jaunimo standartinių šokių turnyro nugalėtojais Baltarusijos sostinėje Minske, o Georgy Kalašnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė pateko tarp šešių geriausių porų suaugusiųjų standartinių šokių pasaulio reitingo varžybose Rumunijoje.

Informacija iš lrt.lt

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė ir kiti dalyviai/ Organizatorių nuotr.

Kalėdų dvasią Raudondvaryje skleis „Išsipildymo akcija”

Previous article

Arbatų žinovė: šios lietuvių neatrastos arbatos padės greitai sušilti žvarbų rudenį

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos