NaujienosSportas

Priešnuodžių prieš Calathesą neradęs „Žalgiris“, patyrė trečią pralaimėjimą iš eilės

0

Kauno „Žalgiris“ (3-6) Eurolygoje patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Š. Jasikevičiaus auklėtiniai po kovos iki paskutinių sekundžių undefined krito prieš Atėnų „Panathinaikos“ (5-4).

E. Blaževič nuotr., Lrt.lt

Po dviejų dienų, ketvirtadienį, „Žalgiris“ namuose priims Belgrado „Crvena Zvezda“.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ išsiveržė į priekį (17:16) ir daugiau niekada neatsiliko.

Didžiausias „Žalgirio“ baudėjas susitikime buvo asmeninį tritaškių rekordą Eurolygoje pagerinęs Nickas Calathes. Gynėjas per 27 minutes pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 5/7 trit.,), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Panathinaikos“ pranašumas pasiekė 12 taškų ribą (69:57), bet Jockas Landale’as ir Lukas Lekavičius surinko po penkis taškus ir „Žalgiris“ priartėjo iki 68:74.

[youtube v=”q9xayQ57oEg”]

Prasidėjus paskutinei minutei Marius Grigonis pelnė penkis taškus ir likus 30,4 sek. „Žalgirio“ atsilikimą sumažino iki 3 taškų – 79:82. Visgi gynyboje rizikavęs „Žalgiris“ suteikė erdvės Ioanniui Papapetrou, kuris įkrovė į krepšį ir „Pao“ suteikė penkių taškų pranašumą.

Likus 2,2 sek. Artūras Milaknis pataikė tritaškį su pražanga ir deficitas buvo nukirptas iki 84:86. Snaiperis norėjo specialiai nepataikyti, bet kamuolys įkrito į krepšį atsimušęs nuo lentos.

„Žalgiris“ turėjo prasižengti, o Tyrese’as Rice’as prametė abi baudas. Visgi lemiamas Jocko Landale’o metimas buvo per trumpas.

„Žalgirio“ komandoje Zachas LeDay surinko 15 taškų (5/10 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud. met.), o po ilgosios pertraukos taškų nepelnė.