Naujienos

Neringai Venckienei nustatytas griežčiausios kardomosios priemonės terminas

0

Kauno apylinkės teismas paliko galioti Kauno apylinkės teismo 2015 m. rugsėjo 17 d. nutartimi įtariamajai N. V. paskirtą kardomąją priemonę – suėmimą, nustatydamas dviejų mėnesių terminą.
N. V., įtariama teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymu, trukdymu antstolio veiklai, nežymiu sveikatos sutrikdymu ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui.

Teismo nutartyje pažymima, kad iš nukentėjusiųjų parodymų, teismų sprendimų ir specialisto išvados nustatyta, jog yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad įtarimai N. V. pareikšti pagrįstai. Byloje esančių duomenų visuma, kardomosios priemonės terminas nustatytas atsižvelgiant ne tik į byloje esančius duomenis, bet ir į suėmimo pagrindą – įtariamoji gali bėgti, slėptis nuo ikiteisminio tyrimo pareigūnų, prokuroro ar teismo.

Sprendžiant kardomosios priemonės termino nustatymą atsižvelgta į tai, kad įtariamoji žinodama, jog yra traukiama baudžiamojon atsakomybėn ir susipažinusi su jai įteiktu pranešimu apie įtarimą, išvyko Jungtines Amerikos Valstijas, kur slapstėsi 6 metus, kol buvo sulaikyta. įtariamosios elgesį tuoj po nusikaltimo padarymo.

Ikiteisminio tyrimo teisėjas Atsižvelgiant į tai teismas konstatavo, jog esant ypatingai didelei galimai slapstymosi rizikai, teismas pažymėjo, jog švelnesnėmis kardomosiomis priemonėmis nebūtų galima užtikrinti N. V. nepertraukiamo dalyvavimo procese.

Šią nutartį proceso dalyviai per 20 dienų gali apskųsti Kauno apygardos teismui.

kauno.teismai.lt informacija

„Uriga“ sūrelis sugrąžina į vaikystę

Previous article

Nuolatinės Eglės mintys apie diabetą: pertraukų čia nėra

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos