Naujienos

Metalo supirkimas – praktiška ir aplinką tausojanti verslo niša

0

Kiekvienas esame atsidūrę situacijoje, kuomet nežinome, kaip elgtis su nereikalingomis metalo atliekomis. Ekspertai tokias atliekas vadina metalo laužu ir visus ieškančius nukreipia į metalo laužo supirktuves. Visi didieji miestai ir regionai gali pasiūlyti vienokias ar kitokias metalo supirktuves, kur galite nuvežti ir atiduoti metalo atliekas. Vis dėlto, net ir tokioje specifinėje veikloje, kaip pripažįsta metalo laužo supirkimo ir tvarkymo bendrovės UAB „Baltic Metal“ atstovai, egzistuoja veiklos standartai ir atsakomybė.

Prioritetai – veiklos kokybė ir aplinka

Metalo supirkimas – plati sąvoka, neretai klaidinanti pasiryžusius atiduoti tam tikrus nenaudojamus objektus į supirktuvę. Kyla klausimas – ką galima atiduoti ir kur reikėtų pristatyti? Pavyzdžiui, UAB Baltic Metal superka ne tik metalo laužą, bet ir naudotus švino akumuliatorius, eksploatuoti netinkamas transporto priemones, metalines pakuotes, elektros bei elektroninę įrangą. Metalas superkamas iš įmonių ir fizinių asmenų aikštelėse, įrengtose Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje. Be to, UAB „Baltic Metal“ yra viena iš įmonių, galinčių išduoti metalinės pakuotės sutvarkymo pažymas.

Be to, supirkdami, apdorodami ir perdirbdami metalus, metalų atliekas metalo supirkėjai sudaro sąlygas antriniam jų panaudojimui, taip mažindami neigiamą poveikį aplinkai. Vis garsiau kalbant apie taršos ir tvaraus vartojimo problemas, metalo supirkimas gali tapti lyderiaujančiu verslu sprendžiant opius ekologinius klausimus. Tad šiame versle laimi ne vien tik supirkėjai ir jų klientai, bet ir gamta.

Aukšti standartai metalo tvarkymui

Metalo supirkėjai įsipareigoja laikytis įdiegtos kokybės ir aplinkos vadybos sistemos standartų, nustatytų aplinkos apsaugos teisės aktų ir kitų reikalavimų. Tad supirkimo ir tvarkymo procedūros neapsiriboja paprasto sandorio faktu. Įmonės, besiverčiančios šia veikla, privalo laikytis aplinkos taršos prevencijos principų ir skirti visus reikalingus išteklius efektyviam vadybos sistemos funkcionavimui. Šiemet veiklos dešimtmetį mininčios UAB „Baltic Metal“ veiklos principai ir politika, pasak jų pačių, atitinka visus keliamus reikalavimus ir aukščiausius kokybės standartus. Įmonė, be kita ko, siūlo techniką didelių gabaritų metalo laužui išvežti, taipogi gali demontuoti ir supjaustyti metalines konstrukcijas.

Visą nereikalingą metalo laužą atvežkite į UAB „Baltic Metal“ supirktuves arba skambinkite, rašykite mums – paimsime metalą iš jūsų nurodytos vietos jums patogiu laiku. Kreipkitės telefonu +370 37 215092 arba  elektroniniu paštu info@bmetal.lt

“Žalgiris” duobėje – patirtas ketvirtas pralaimėjimas paeiliui, tačiau komandos jau laukia papildymas

Previous article

Kauno architektūros forumas kviečia diskutuoti, kokią įtaką miestui daro ,,landmark” pastatai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos