Naujienos

Maisto bankas: savanorių pagalba kaip niekada svarbi

0

Dėl karantino situacijai darantis vis įtemptesnei, „Maisto banko“ atstovai kreipiasi į visus  savanorius. Dalinamės jų laišku: 

Brangūs esami ir būsimi savanoriai,

Šiuo metu „Maisto banko“ veikla gyvybiškai svarbi.

Mūsų paramos gavėjams koronavirusas reiškia ne tik pavojų susirgti, bet ir išaugusį galvosūkį, ką šiandien valgyti. Todėl esame kaip niekada susitelkę padėti nepasiturintiems,  kurie dabar yra pažeidžiamiausia grupė ir ne tik dėl finansinės padėties, neleidžiančios įsigyti kasdienio  maisto ir jo atsargų, bet ir dėl amžiaus bei lėtinių ligų, didžioji dalis nepasiturinčiųjų patenka į rizikos grupes ir yra visiškai  izoliuoti savo namuose. Taip pat dėl uždarytų mokyklų ir vaikų dienos centrų, sunkiai besiverčiančių šeimų vaikai praranda galimybę ten pavalgyti, ne retai, šių institucijų teikiamos paslaugos maistu, būdavo vienintelis tos dienos maistas vaikams.

Visi šie žmonės, kaip ir „Maisto bankas“, negalėtų išsiversti be Jūsų savanoriškos pagalbos. Todėl labai prašome, visus, kurie esate pilnamečiai, nesergate lėtinėmis ligomis ir nesate rizikos grupėje, padėti mums savanorišku darbu Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių miestuose. 

Užtikriname dezinfekcijos priemones, pirštines, esame stipriai sumažinę tiesioginį kontaktą su žmonėmis.

Visus galinčius prisidėti labai prašome pildyti savanorio registracijos anketą www.maistobankas.lt/reg

NUOŠIRDŽIAI JUMS DĖKOJAME!

The post Maisto bankas: savanorių pagalba kaip niekada svarbi appeared first on Kaunieciams.lt.

Powered by WPeMatico

Pasipriešinti virusams galime ir tinkamai maitindamiesi

Previous article

Su koronavirusu kovojantys medikai gaus valstybės garantijas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos