Naujienos

LSU padėjo pasiekti masiškiausios nuotolinės fizinio ugdymo pamokos pasaulio rekordą

0

Balandžio 22-ąją pasaulis susivienijo nuotolinei fizinio ugdymo pamokai, kurią organizavo Pasaulinis aktyvių ir sveikų vaikų aljansas ir V4Sport fondas. Šios globalios iniciatyvos tikslas buvo atkreipti visuomenės dėmesį, kad ne tik per karantiną visame pasaulyje vyrauja nepakankamo fizinio aktyvumo ir sėslaus gyvenimo būdo problema.
 
Renginys buvo transliuojamas per feisbuką ir pasiekė daugiau nei 57 tūkst. vartotojų iš 45 pasaulio šalių.Mūsų šalyje šią iniciatyvą palaikė ir skatino Lietuvos sporto universiteto (LSU) Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos komitetas.
 
„Labai džiaugiamės, kad prie šio pasaulio rekordo aktyviai prisidėjo visa LSU bendruomenė, studentai, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija, mokytojai, mokiniai ir net senjorai. Tikimės, kad ši pamoka paskatins visus ir toliau būti fiziškai aktyvius, domėtis netradicinėmis fizinio ugdymo formomis, pasitelkti informacines technologijas žmonių sveikatinimui, ypač karantino sąlygomis. Per COVID-19 pandemiją, kai atšaukti svarbūs sporto renginiai, o fizinis aktyvumas tampa kone prabanga, virtualios treniruotės vis labiau populiarėja: daugybė internetinių platformų ir socialinių tinklų siūlo įvairias mankštas, nemokamas nuotolines mažo ir didelio intensyvumo fizines veiklas, šokius, žaidimus ir kt.
Su dabartiniais ir būsimais Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos studentais ieškome bei toliau ieškosime inovatyvių būdų, kaip informacines technologijas pritaikyti Lietuvos mokinių ir visos visuomenės fiziniam aktyvumui skatinti. Karantinas neturėtų būti kliūtis nejudėti. Juk žinome, koks naudingas mūsų sveikatai fizinis aktyvumas, o svarbiausia, kad fiziškai aktyvūs – laimingesni“, – teigė Fizinio ugdymo ir sporto studijų programos profesorius dr. Arūnas Emeljanovas.
 
LSU inf.

The post LSU padėjo pasiekti masiškiausios nuotolinės fizinio ugdymo pamokos pasaulio rekordą appeared first on Kaunieciams.lt.

Nuspręsta – į darželius ir mokyklas vaikai bus priimami centralizuotai

Previous article

Nuspręsta – karantinas bus švelninamas dar labiau. Grįžtame į įprastą gyvenimą.

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos