NaujienosVilniečiams redakcija

Kauno ,,Knygų mugėje“: bestseleriai už 1 eur

0

Kaune jau tradicine tapusi prekybos centro ,,Molas“ knygų mugė kviečia kauniečius įsigyti knygų už itin mažas kainas. Savaitę vyksiančiame renginyje skaitytojai ras platų asortimentą ir galės įsigyti ne tik knygų, bet ir žaislų vaikams.

Pirmadienį prasidėjusi knygų mugė šiais metais siūlo itin įvairų asortimentą: nuo planavimo knygų būsimoms nuotakoms iki komiksų vaikams, todėl kiekvienas čia užsukęs galės įsigyti sau tinkamą knygą. 

Kainos mugėje itin mažos. Grožinė ir pažintinė literatūra, laisvalaikio, sveikatos ir populiariosios psichologijos leidiniai, knygos vaikams ir jaunimui – tik nuo 1 euro. Naujausių knygų kainos prasideda nuo 4 eurų. 

Mugėje siūloma daug populiarių lietuvių ir užsienio autorių knygų – romanų, detektyvų, dramų. Be to, čia įsigyti galima ne tik knygų, bet ir įvairių žaislų, kanceliarinių, dailės priemonių ar net saldumynų vaikams.

Šeštus metus iš eilės vykstantis renginys kiekvienais metais sutraukia didžiulį skaičių skaitytojų: vieni iš jų perka knygas sau, kiti jau ruošiasi Kalėdoms ir knygas perka dovanų savo artimiesiems. 

Knygų mugė prekybos centre ,,Molas“ vyks lapkričio 11-17 d., aikštelėje prie parduotuvės ,,H&M“, I-VII nuo 10 iki 21 val.

Išskirtinis vizitas: Kanados Generalinė gubernatorė atvyksta į Kauną

Previous article

Pasaulis sužavėtas: J. Jocytė debiutavo Lietuvos moterų rinktinėje ir prisidėjo prie triuškinančios pergalės

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos