Naujienos

Kaip Kalėdas pasitikti lieknesniems ir gražesniems?

0

Chirurgo skalpelis nėra vienintelė išeitis apimčių mažinimui. Profesionalai dalinasi patirtimi, ką daryti, kad šventes pasitiktumėte gražesni, lieknesni ir laimingesni, bet neišleidę krūvos pinigų operacijoms.

Kaune yra vieta, kuri siūlo operacijoms alternatyvias procedūras ir tai sėkmingai daro jau 15-lika metų. Per šį laikotarpį specialistai sukūrė veiksmingas programas, kurios apima kūno detoksikavimą (įvairiausi vyniojimai, pirties procedūros), atpalaidavimą, stangrinimą ir bendrą būklės gerinimą. 

Dietologai ir kineziterapeutai nemokamos konsultacijos metu parenka tinkamiausias procedūras. Ši konsultacija labai svarbi galutiniam rezultatui, nes dažnai vienos ar kitos kūno dalys yra labiau įsitempę, apkrautos arba norima padailinti tik problemines sritis. 

Endosfera – greičiausias kelias į lieknesnį kūną prieš šventes

Stipresnį poveikį turi aparatinės procedūros. „Saulėja SPA“ atlieka neįprastą, tačiau greitai išpopuliarėjusią naujieną – endosferos procedūrą. Tai „Well slim“ sistema, kurią sudaro limfodrenažinės ir ultragarso procedūros. Čia atliekami masažai pasižymi stipriu liekninančiu efektu. Kompresinio mikrovibravimo metodu endosferos ritinys sukuria žemo dažnio mechaninius virpesius, kurie naikina celiulitą, stangrina kūną ir lokaliai mažina riebalus. 

Ši aparatinė kūno procedūra intensyviai išjudina limfą, suaktyvina veninę cirkuliaciją ir visame kūne atlieka mechaninį limfodrenažą. Taip pat ši procedūra idealiai atitinka sportinį masažą, nes ji tonizuoja raumenis ir audinius, gerina kraujotaką. Siekiant gauti maksimalų poveikį naudojamos ir papildomos priemonės – vyniojimai, losjonai, manualinės procedūros. 

Tikslus pasiruošimas – pusė rezultato

Norint sustiprinti masažo ar bet kurios kitos procedūros poveikį specialistai rekomenduoja prieš tai pasikaitinti pirtyje. Po pirties išsivalo toksinai, išsijudina skysčiai, suaktyvėja odos atsinaujinimas ir  visos procedūros veikia stipriau, efektyviau. Po tokio dvigubo derinio jums reikės mažiau procedūrų akivaizdžiam rezultatui pasiekti. 

Nusprendus padailinti kūną labai svarbu pagalvoti apie sveikatą ir aptarti strategiją su profesionalais. Šio SPA dietologai ir kineziterapeutai ne tik mielai dalinasi patarimais, bet ir procedūrų metu prižiūri klientus, stebi jų progresą. Todėl čia kiekviena procedūra vyksta saugiai. Tai ypatingai aktualu tiems, kurie jau turi vienokių ar kitokių sveikatos problemų arba siekia užkirsti kelią ligų progresavimui. 

Kaip išsaugoti efektą ilgam? 

Būtina atlikti namų darbus. Specialistai pataria atkreipti dėmesį į tris svarbiausias sritis:
– fiziologinius poreikius;
– mitybą;
– fizinį krūvį. 

Pirmiausia, subalansuokite savo miego režimą. Mityboje riboti angliavandenių suvartojimą. Tai galima padaryti sumažinus krakmolingų garnyrų, tokių kaip ryžiai, duona, bulvės, makaronai ar kruopos, porcijas. Skysčius derėtų gerti dažnai ir mažais gurkšneliais. Žinoma, dauguma suvartojamų skysčių turėtų būti paprastas vanduo. 

Po grožio procedūrų būtų labai pravartu maždaug 40-45 minutes atlikti kardio pratimus arba tiesiog intensyviai pasivaikščioti. Taip išjudinamas kūnas ir pastiprinamas procedūrų efektas. Be to, tokie pratimai sveika ir širdžiai. 

Kaip išgyventi maratoną prieš šventes? 

Taupykite savo laiką ir energiją – gražindamiesi vienoje vietoje, o ne lakstydami per visą miestą taip tikėdamiesi sutaupyti. Viso to pasekmė – didelės laiko sąnaudos, nuovargis ir sunkiai pasiekiamas rezultatas. 

Beje, daugelyje grožio paslaugas teikiančių įmonių – užsisakant paslaugų kompleksą, suteikiama nuolaida. 

 „Saulėja SPA“ atlieka liekninančias, atpalaiduojančias procedūras, galima pasidaryti šukuoseną, manikiūrą, pedikiūrą ar bet kurią kitą procedūrą. 

Šį mėnesį Baku vykusioje tarptautinėje grožio ir sveikatingumo įmonių „Spa and Wellnes“ konferencijoje „Saulėja SPA“ sulaukė ypatingo įvertinimo – pripažinta aukščiausią paslaugų kokybę siūlančiu dienos SPA vakarų Europoje. 

Paruoškite savo kūną šventėms. Daugiau informacijos rasite  sauleja.lt bei telefonu +370 685 02902. 

Mače su „Crvena Zvezda“ žalgiriečiai padėkos gaisrą Alytuje likvidavusiems ugniagesiams

Previous article

Vaikinas senas padangas transformuoja į unikalius gyvūnų guolius

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos