NaujienosVilniečiams – Paslaugos, Akcijos, Pasiūlymai

Kaip išsirinkti kavos aparatą namams?

0

Ar nenutinka taip, kad vis imate galvoti, jog plikoma kava nesuteikia tokio malonumo, kokio tikitės, todėl pamažu pradedate svajoti apie kavos aparatą namuose? Tad jei svarstote apie tokį pirkinį, čia rasite patarimų, kaip išsirinkti labiausiai Jums tinkantį.

Top 3 kavos aparatai namams

Automatinis kavos aparatas vertinamas už ,,kavos puodelis vienu mygtuko paspaudimu“. Taip, jų valdymas iš tikrųjų toks paprastas ir greitas. Puiku ir tai, kad kavos kokybė nė kiek nenukenčia, net dar daugiau – kavos aparatas pats sumala kavos pupeles, dėl to rytais galite mėgautis šviežia kava. Žinoma, galima naudoti ir jau sumaltą kavą. Jeigu norite pieniškų kavos gėrimų, galite rinktis įvairias pieno sistemas: garinius kapučinatorius, pieno šlangutes ar integruotas pieno talpas. Pastaroji pieno sistema yra populiariausia ir lengviausia naudotis.

Automatiniai kavos aparatai taip pat labai funkcionalūs – priklausomai nuo aparato gali turėti liečiamus ekranus, išsaugoti kavos receptus, pranešti, kada laikas atlikti kavos aparato valymą ir pats tą valymą automatiškai atlikti. Žinoma, kuo daugiau funkcijų, tuo didesnė aparato kaina, todėl reiktų gerai pagalvoti, kiek ir kokių privalumų norite.

Pusiau automatinis kavos aparatas  – jau pavadinimas išduoda, kad ruošiant kavą reikės prisidėti truputį daugiau. Tačiau tai leidžia labiau kontroliuoti kavos ruošimo procesą, pavyzdžiui, vandens tėkmės laiką, nuo ko taip pat priklauso kavos skonis. Šiuose aparatuose naudojama malta kava arba kavos tabletės, kurios įdedamos į specialias rankenėles, pro kurias bėga karštas vanduo. Pieno puta plakama kapučinatoriumi. Pusiau automatiniai kavos aparatai nuo automatinių skiriasi dar tuo, kad yra mažesni ir pigesni už automatinius kavos aparatus.

Kapsulinis kavos aparatas skirtas tiems, kas ieško kavos aparato, kurio priežiūra būtų kuo paprastesnė. Kava ruošiama iš įvairiausių skonių kavos kapsulių, kurias po ruošimo belieka išmesti į šiukšliadėžę. O pačiam aparatui kartas nuo karto tereikia atlikti nukalkinimą. Taip pat svarbus šio kavos aparato privalumas yra dydis – kadangi yra labai kompaktiški, virtuvėje neužima daug vietos.

Ką svarbu žinoti prieš įsigyjant kavos aparatą namuose:

  • Kiek ir kokios kavos šeimoje geriama. Galbūt jums reiks tik espresą gaminančio kavos aparato ar kavos aparato ruošiančio du puodelius vienu metu, kad ryte visi spėtų išgerti kavos.
  • Kiek vietos galite skirti kavos aparatui. Galite rinktis ir įmontuojamus kavos aparatus.
  • Verta atsižvelgti į kavos malūną. Nekokybiškai malama kava gali sugadinti kavos skonį. Šiuo metu dažnai siūlomi kavos malūnai su keramikinėmis girnomis, užtikrinančios geresnį malimą ir skonį.
  • Žinoma, biudžetas. Kad ir kiek pinigų skirsite kavos aparatui, svarbu pažinti savo norus ir ieškoti to, kas aktualu jums.

Tad nusprendus įsigyti kavos aparatą patartina tam pasiruošti – įveikti 100 klausimų klausimyno neprireiks, tačiau susiformuoti svarbiausius atrankos kriterijus tikrai gali būti efektyvu.

Vilniaus rajono gyventojus kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą

Previous article

Šiltos žiemos kaina – išaugęs erkių pavojus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos