Naujienos

Junkimės į maldą už Italijos žmones, mirusius nuo Covid-19

0

Antradienį 13 val. skambant katedrų varpams Lietuvos žmonės kviečiami jungtis į maldą už mirusius nuo Covid-19 ligos Italijoje ir gedinčius jų artimuosius.

kaunoarkivyskupija.lt nuotr.

Kovo 31 d. 12 val. Italijos laiku visus nuo koronaviruso mirusius italus pagerbti tylos minute pasiūlė pandemijos labiausiai paliestos Italijos Bergamo provincijos pirmininkas Gianfranco Gaforelli. Iniciatyvą palaikė ir daug kitų savivaldybių, o Italijos ministro pirmininko padėjėjas Riccardo Fraccaro pasiūlė kovo 31 d. nuleisti valstybines vėliavas prie visuomeninių pastatų iki pusės stiebo.

„Solidarizuodamiesi su broliais italais, prisiminsime visus nuo Covid-19 mirusiuosius bei jų artimuosius. Vyskupijų katedrose 13 val. Lietuvos laiku tris minutes skambės varpai, kviesdami žmones į maldą už Covid-19 pandemijos Italijoje aukas. Ši malda tebus mūsų solidarumo su broliais ir seserimis Italijoje išraiška. Antradienį 13 val. tikintieji kviečiami ne tik prisiminti koronaviruso aukas, bet ir melsti stiprybės jų gyviems likusiems artimiesiems, kurie net neturėjo galimybės ištarti sudie savo artimiausiems žmonėms“, – sakė Lietuvos vyskupų konferencijos generalinis sekretorius kun. Kęstutis Smilgevičius.

Italijos tricolore – žalia-balta-raudona – spalvomis Vilniuje bus apšviesta Prezidentūra, Katedros varpinė ir Trys Kryžiai.

Lietuvos vyskupų konferencijos informacija

The post Junkimės į maldą už Italijos žmones, mirusius nuo Covid-19 appeared first on Kaunieciams.lt.

Sveikatos apsaugai, užimtumui, verslui – papildomos ES fondų lėšos

Previous article

Istorinis pasiekimas: Lietuvos efutbolo rinktinė – tarp stipriausių Europoje (video)

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos