Naujienos

Į Kauną atvykęs Riversas: „Žalgiris“ yra aukščiausio lygio organizacija

0

Kauno „Žalgirio“ klubas sulaukė į Lietuvą atvykusio 32 metų 196 cm ūgio amerikiečio K.C. Riverso, kuris apžiūrėjo „Žalgirio“ areną ir jau sekmadienį ruošiasi išbėgti į aikštę per namų rungtynes su Alytaus „Sintek-Dzūkija“.

Naujasis žalgirietis sezoną pradėjo Sevilijos „Real Betis“ klube ir yra pasiruošęs po pusantro sezono pertraukos sugrįžti į Eurolygą. Apie tai bei prisijungimą prie „Žalgirio“ Riversas kalbėjo savo pirmajame interviu su „Žalgiris TV“.

„Smagu sugrįžti į Eurolygą. Viena yra žaisti prieš tokį klubą, visai kas kita – prie jo prisijungti. Atvykau į aukščiausio lygio organizaciją. Čia viskas savose vietose. Treniruočių infrastruktūra puiki. Pirmieji įspūdžiai geri, esu šauniame klube“, – pasakojo krepšininkas.

Riversui rinkti papildomos informacijos apie „Žalgirio“ klubą nereikėjo. Solidžią patirtį Eurolygoje sukaupęs krepšininkas yra į „Žalgirio“ areną užsukęs gindamas Madrido „Real“ ir Atėnų „Panathinaikos“ klubų garbę. Be to, savo profesionalo karjeros Europoje pradžioje Riversas Kaune žaidė ir VTB Vieningosios lygos rungtynes su Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipa.

„Žinau, kokia čia atmosfera, ką reiškia žaisti „Žalgirio“ arenoje, kai esi varžovų komandos žaidėjas. Dabar smagu bus būti kitoje pusėje ir atstovauti šeimininkams. Pastarąsias kelias savaites sekiau žalgiriečių žaidimą įdėmiai. Jeigu atvirai, labai laukiu pirmųjų rungtynių, – tikino amerikietis. – Eurolygoje visi žino, kas yra Kauno „Žalgiris“, kokią tvirto klubo reputaciją jis turi. Žinau, su kokia aistra čia mylimas krepšinis. To net nereikia pasakoti. Tiesiog žinai, kad čia krepšinis yra labai mylimas.“

[youtube v=”C4bKIW6evRs”]

Prieš kurį laiką susidomėjimo iš „Žalgirio“ klubo sulaukęs Riversas jau spėjo telefonu pasikalbėti su vyriausiuoju komandos treneriu Šarūnu Jasikevičiumi ir aptarti tai, ko treneris nori iš krepšininko.

„Šaras tikėjosi, kad būsiu geroje sportinėje formoje ir, kad esu pasirengęs žengti į dar geresnę formą. Jis minėjo, kad man nenuolaidžiaus. Jokių nuolaidų ir nesitikėjau. Treneris minėjo, kad su mano patirtimi neturėtų būti sunku įsilieti į komandą. Žinoma, tai nebus taip lengva, kaip skamba. Be to, Šaras yra buvęs žaidėjas, o dabar – kietas treneris. Turi gerbti trenerio norus“, – pasakojo Riversas.

basketnews.lt informacija

Išsiilgusiems žiemos pramogų Kaunas paruošė staigmeną

Previous article

Šaltojo sezono šventės: mažos detalės įspūdingam įvaizdžiui

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos