Naujienos

Galimi siunčiamų tarptautinių pašto siuntų pristatymo sutrikimai

0

AB Lietuvos paštas, atsižvelgdamas į atšaukiamus skrydžius iš Vilniaus oro uosto ir sudėtingesnį susisiekimą su užsienio šalių paštais, informuoja apie galimus siunčiamų tarptautinių pašto siuntų pristatymo sutrikimus.

Esant apribotam susisiekimui su užsienio valstybėmis keičiasi įprasti pašto siuntų pristatymo maršrutai ir būdai, todėl į daugelį krypčių tranzito laikas bus ilgesnis nei įprastai.

Atkreipiame dėmesį ir į tai, kad daugelis užsienio šalių pašto operatorių susiduria su transportavimo ir pašto teikimo paslaugų šalių viduje sutrikimais, todėl galimi ilgesni tranzito laikai ne tik išsiunčiamoms, bet ir gaunamoms į Lietuvą pašto siuntoms.

Informuojame, kad gali būti šalių, į kurias siuntimas kažkuriam laikotarpiui gali būti neįmanomas. Tokiais atvejais siuntos bus saugomos Lietuvos pašto logistikos centre ir išsiunčiamos nedelsiant atsiradus pirmai galimybei.

AB Lietuvos paštas deda visas pastangas, kad būtų užtikrintas tarptautinių pašto paslaugų teikimas ir apie tolimesnę situaciją, susijusią su siuntų išsiuntimu, informuos papildomai.

The post Galimi siunčiamų tarptautinių pašto siuntų pristatymo sutrikimai appeared first on Kaunieciams.lt.

Powered by WPeMatico

Patariama, kaip organizuoti laidotuves karantino metu

Previous article

Griežtinama gyventojų atsakomybė už saviizoliacijos taisyklių pažeidimus

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos