Naujienos

Patarimai, kokia kalėdinė dovana vyrui „nuraus“ stogą

0

Kalėdinės dovanos vyrams – tikra dilema. Tačiau pirmoji dovanos rinkimo taisyklė yra ta, jog būtina atsižvelgti į jo charakterį bei pomėgius. Na, o šiandien Jums pristatome įspūdžių dovanas, kurios „nuraus vyrams stogus“!

Kalėdinės dovanos vyrams pagal būdą

Linksmos dovanos patiks linksmų plaučių vaikinui, romantikui be abejo patiktų romantiška kalėdinė dovana, intelektualui – ne banali dovana su „mintimi“.

Vyrai dažniausiai mėgsta praktiškas dovanas. Tačiau, jei jūsiškis yra iš tų linksmuolių, su meniniu polėkiu vyrukų, tuomet patiksliname – kai kurie vyrai mėgsta linksmas ir visai nepraktiškas dovanas. Pavyzdžiui, galbūt tokiam vyrukui patiktų apsilankymas iliuzijų kambaryje ar išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje.

Smaližiui ideali dovana saldumynai, tačiau jei norisi kažko ypatingo, užsakykite staliuką degustacijai arba romantiškai vakarienei. Jei dar nebandėte vakarienės tamsoje – pats metas išbandyti!

Sportininkui tiks sportinis masažas arba išsamus sveikatos tyrimas, kuris leis pamatyti ar viskas gerai. Juk nepamirškite, kad svarbiausias turtas – sveikata!

Dovanos vyrams Kalėdų proga pagal pomėgius

Visi vyrai skirtingi, turintys savo skonius ir pomėgius. Rinkdami dovaną artimam vyrui Kalėdoms, apgalvokite jo pomėgius ir aistras… Tai bus Jums puikus kalėdinių dovanų sufleris. Galbūt jis be galo mėgsta kažkurią sporto šaką ar „serga“ už tam tikrą komandą. Tokiu atveju siūlome dovanoti bilietus į svarbias varžybas ar net viso sezono abonementą.

Galbūt jis aistringas kolekcionierius ar žvejys, o galbūt medžiotojas. Žvejams siūlome dovanoti žvejybą ir laimikio paruošimą „Karpinėje“. Sodyboje ,,Karpynė“ visada laukiami žvejai, ieškantys galimybės ne tik pagauti didelį laimikį, bet ir spalvingiau praleisti laiką. Tvenkinyje nardo įvairaus dydžio karpiai, todėl pirmiausia siūlome išbandyti laimę žvejojant juos. Jei lydės sėkmė, galima suvilioti net iki 18 kg sveriančią žuvį. Be karpių tvenkinyje yra lydekų, karosų ir kitokių žuvų ir žuvelių. Sugautą laimikį su garnyru yra galimybė paruošti patiems, o jei pageidaujant, sugauta žuvis bus išrūkyta greta esančioje rūkykloje.

Na, o gal Jis be galo mėgsta automobilius, lenktynes, arba lėktuvus… Juk kiekvienas žmogus turi kažkokį laisvalaikio pomėgį. Tad greičio mėgėjams geriausia dovana – pasivažinėjimas su superautomobiliu: Lamborghini, Ferrari, Lotus, Tesla… Taip pat siūlome įteikti „driftinimo“ pramogą, jei prieš tai minėti automobiliai yra per brangus malonumas. „SIDE to SIDE Drift Team“ – žinoma profesionalių drifterių komanda, pelniusi ne vieną apdovanojimą įvairiose varžybose. Būtent ji ir organizuoja „driftinimo“ pramogą. Driftingas – tai greičiausiai plintantis autosportas pasaulyje.

Na, o lėktuvų gerbėjams leiskite išbandyti skrydžio simuliatorių. Atvykusiojo laukia skrydis B737 arba AIRBUS 320 1999 simuliatoriumi… Dovanos gavėjas turės puikią galimybę tapti pilotu, o jam asistuos patyręs pramoginių skrydžių instruktorius.

Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kokiam vyriškiui dovanojate – skirsis dovana vyrui, tėčiui, broliui, draugui, bendradarbiui ar bosui. Kūno priežiūros priemonės, skutimosi reikmenys, kvepalai, pižamos ir apatiniai drabužiai ne pati tinkamiausia kalėdinė dovana bendradarbiui ar bosui, ar netgi mylimajam, jei esate neseniai pažįstami.

Jei renkate kalėdines dovanas mylimajam, nebūkite banalios, nepasiduokite komercializmui ir negalvokite, kad jis įvertins, jei išleisite daug pinigų kalėdinei dovanai. Verčiau sugalvokite ką nors mielo: pagaminkite vakarienę, pasakykite, kad labai jį mylite ir tai bus pati puikiausia kalėdinė dovana. Nebent labai gerai žinote, ką jis norėtų gauti dovanų Kalėdoms, tuomet pirmyn!

Taigi, rinkdami dovanas vyrams atsižvelkite į jų amžių, pomėgius, lūkesčius bei Jūsų tarpusavio santykius. Į visą tai atsižvelgus, geros emocijos tiesiog užtikrinamos!

aina.lt informacija

Pasitikrinkite, ar robotas neužims jūsų darbo vietos?

Previous article

Moterų šturmas „Moters pasaulis 2019“

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos