Naujienos

Atostogas Egipte lietuviai keičia kitais pasirinkimais

0

Gruodis atsinešė ne tik sniegą, bet ir galybę rūpesčių, darbų besiruošiant šventėms. Tokiame šurmulyje dažnas pasvajoja praleisti savaitgalį gamtoje ir tiesiog atsipūsti. Ieškančius gaivaus miško oro, pirties malonumų bei gardžios, griliuje keptos vakarienės svetingai pasitinka Kauno rajone įsikūrusi L. ir S. Sadauskų sodyba.

Pirtis – sveikatos šaltinis

Sodyboje įrengtas lankytojų jau pamėgtas pirties, arba „Žolių“ namelis, skirtas ir energingam išsivanojimui išmirkytomis beržo, kadagio ar dilgėlių vantomis, ir maloniems pokalbiams ilsintis po pirties. Sodybos šeimininkai juokauja, kad pas juos svečiai iš pirties išeina geresniais žmonėmis nei įėjo. Ne paslaptis, jog šaltuoju sezonu turiningas pirties ritualas gali atstoti vitaminus ir suteikti kūnui jėgų atsilaikyti prieš žvarbius orus. Tad čia žiemos periodu ypač pamėgę lankytis pirties ir sveikatingumo šalininkai. Kita vertus, šeimininkai pripažįsta, kad dažnai sulaukia šeimų iš didesnių miestų, pasiilgusių gamtos ar kaimo pojūčių, bei bičiulių kompanijų, norinčių tiesiog smagiai praleisti laiką ir paįvairinti laisvadienių veiklą.

Gurmaniška kelionė po lietuvių tradicijas

Ieškantys ramybės ir tykaus poilsio čia visuomet juos randa, tačiau susidomėjusius šeimininkai palepina kviesdami ragauti lietuviškos virtuvės dešrų, lašinių, uogienių bei kitų kaimiškų gardėsių. Vyno gurmanams iš gilaus rūsio visuomet ištraukiama tikro naminio vyno, o norintiems šilumos – putinų arbatos. Kiekvienas apsilankymas atvykėliams kartu tampa ir pažintine kelione po lietuvių senąsias virtuvės tradicijas.

Jau ruošiasi šventėms

Likus vos kelioms savaitėms iki kalėdinio laikotarpio, sodyboje palengva pradedama ruoštis šventiniams apsilankymams. Ypač populiaru tapę pirties namelyje pasitikti naujuosius metus. Vakaras prie vaišių stalo, pirties malonumai, gaivaus oro gurkšnis lauke skaičiuojant paskutines senųjų metų valandas – šiuolaikinio miesto žmogaus svajonė. Pirties namelyje kviečiamos apsistoti kompanijos iki dvidešimties žmonių, tad puikiai telpa gausus draugų ar giminės būrys. Kita vertus, svetingai priimamos ir nedidelės grupelės, galinčios mėgautis erdvia ir patogia priebėga nuo miesto triukšmo.

Jeigu ir jūs norite apsilankyti Sadauskų sodyboje ir puikiai praleisti laiką su šeima ar draugais, susisiekite su sodybos šeimininkais el. paštu info@sadauskusodyba.lt arba tel. +37061961958 ar +37068014060 ir rezervuokite datą.

Lietuvos moterų ledo ritulio rinktinė po sėkmingų testų išvyksta į pasaulio čempionatą

Previous article

Kas įkvepia pradedančiuosius mados kūrėjus: nuo grėsmės planetai, skrydžio lėktuvu iki ligoninės drabužių

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos