Sportas

Žiūrovų laukia ypatinga Eurolygos dviguba savaitė „Žalgirio“ arenoje

0

Jau lapkričio 19 ir 21 dienomis „Žalgirio“ arenoje bus žaidžiamos Eurolygos dvigubos savaitės rungtynės. Tai pirmasis kartas lygos istorijoje, kai abi vienos savaitės dvikovos vyks toje pačioje aikštėje. Antradienį ir ketvirtadienį žalgiriečiai mačus sužais savų žiūrovų akivaizdoje, o šventinę nuotaiką dar labiau stiprins netikėti svečiai bei pramogos.

Lapkričio 19-ąją Kaune svečiuosis Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Šios rungtynės bus sužaistos visame pasaulyje švenčiamos vaikų dienos išvakarėse, todėl „Žalgirio“ areną „užvaldys“ vaikai. Jaunieji „Žalgirio“ gerbėjai ne tik galės pasivaržyti nuotaikinguose žaidimuose tarp kėlinių, bet vienam iš jų bus suteikta išskirtinė garbė – išmesti simbolinį ginčo kamuolį, kuris į kovą bus paleistas netradiciškai anksti – 19.30 val.

Europą savo balsu drebinantis ir stebinantis Andrius Žiurauskas taip pat sulauks mažojo pagalbininko rungtynių metu, savo pasirodymą surengs ir jaunosios „Žalgirio“ šokėjos, o įspūdingam didžiosios pertraukos šou jau ruošiasi Lietuvos „Hip Hop“ čempionų ir pasaulio čempionato trečiosios vietos laimėtojų RED šokių studijos komandos mažieji pagalbininkai – „LILI KIDS“.

Neįprasti žaidimai jaunųjų gerbėjų lauks visą vakarą, todėl kviečiame į rungtynes „Žalgirio“ arenoje atvykti drauge su savo atžalomis. Vaikų kaip ir visuomet lauks „Žalgirio“ arenoje veikiantis šeimos pramogų ir kūrybos parkas „Vaikystės miestas“.

Vos po dviejų dienų Eurolygos rungtynės vėl sugrįš į areną, kurioje žalgiriečiams iššūkį mes kovingieji Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkai. Kovai žalgiriečius įkvėpti sieks Lietuvos kariai, kurie lapkričio 23-iąją minės Lietuvos kariuomenės dieną.

Gražų ir ilgą „Žalgirio“ bei Lietuvos kariuomenės bendradarbiavimą krepšininkai įprasmins rungtyniaudami specialiomis aprangomis, o per komandų pristatymą tribūnose išsiskleis milžiniška Lietuvos trispalvė.

Ypatinga nuotaika įsivyraus ir „Žalgirio“ arenos koridoriuose, kuriuose bus galima pasiklausyti Lietuvos kariuomenės oro pajėgų orkestro, pasimatuoti karišką ekipuotę ar susipažinti su išminavimo robotu.

Švenčiant artėjančią Lietuvos kariuomenės dieną didžiosios pertraukos metu žiūrovų lauks ypatingas karių iššūkis. KASP Kauno 2-osios rinktinės kariai paruoš imitacinį „Vilko taką“, o norintys išbandyti savo jėgas estafetėje kviečiami registruotis iki lapkričio 18 d. adresu press@zalgiris.lt. Nugalėtojų lauks Lietuvos kariuomenės ir „Žalgirio“ įsteigti prizai.

zalgiris.lt informacija

Naujas investuotojų traukos objektas Kaune – Aleksoto inovacijų pramonės parkas

Previous article

Kauno rajonas ir toliau gausėja: užregistruotas jau 1100-asis kūdikis

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Sportas