Rajonas

Kauno rajonas ir toliau gausėja: užregistruotas jau 1100-asis kūdikis

0

Kauno rajonas sparčiai gausėja ir jaunėja. Tai viena iš nedaugelio Lietuvos savivaldybių, kur gyventojų ne mažėja, bet daugėja. Pastaraisiais metais šioje savivaldybėje gyvenančių žmonių skaičius perkopė 100 tūkstančių ribą. Raudondvario pilyje užregistruotas jau 1 100-asis šiais metais kūdikis – spalio 28 dieną gimusi Agota Darginavičiūtė.

Atsiimti gimimo liudijimo į Civilinės metrikacijos skyrių atvyko mažylės mama Milda ir tėtis Linas su vežimėlyje miegančia jubiliate. Tėveliai maloniai nustebo, sužinoję, kad jų naujagimė tapo jubiliejiniu Kauno rajono savivaldybės kūdikiu. Agota – trečioji dukrytė Noreikiškėse gyvenančių Darginavičių šeimoje. Pedagogė ir medikas dar augina penkerių metų Rusnę ir trimetę Mortą.

Kauno rajono bendruomenės nuotrauka

„Džiaugiuosi, kad jaunos šeimos kuriasi Kauno rajone, o  gyventojų skaičius stabiliai auga“, – kalbėjo tradicines dovanas – albumą „Atrastas neatrastas Kauno rajonas“ ir   kūdikio kraitelį su būtiniausiais mažylei daiktais tėvams įteikęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

300 eurų vertės kūdikio kraitelis jau antrus metus dovanojamas kiekvienam Kauno rajono gyventojų šeimoje gimusiam ir savivaldybėje užregistruotam naujagimiui. Pernai buvo pasiektas rekordinis skaičius ir tokių kraitelių buvo įteikta beveik 1300.

Šiemet augimo tempai irgi nemažėja. Registrų centro duomenimis, šiuo metu Kauno rajone gyvenamąją vietą yra deklaravę per 101 tūkst. gyventojų, o jaunesnių kaip 19 metų žmonių dalis yra skaitlingiausia tarp visų Lietuvos savivaldybių.

Kauno rajono bendruomenės inf.

Žiūrovų laukia ypatinga Eurolygos dviguba savaitė „Žalgirio“ arenoje

Previous article

Lapkričio 14 – Pasaulinė diabeto diena! Ką turėtume žinoti apie diabetą?

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Rajonas