MiestasNaujienos

Vilniuje sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir policijos pareigūnas

0

Vilniaus mieste vykdytos Lietuvos kriminalinės policijos biuro (toliau – LKPB) operacijos metu buvo sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulis.

http://vilnius.policija.lrv.lt nuotr.

Atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus LKPB byloje dėl neteisėto disponavimo labai dideliais kiekiais narkotinių ir psichotropinių medžiagų buvo gauta duomenų apie advokato ir patrulio bandymus daryti įtaką ikiteisminiam tyrimui ir papirkti ikiteisminį tyrimą atliekančius pareigūnus. Surinkus pakankamai duomenų apie galimą nusikalstamą veiką, policijos operacijos metu minėti asmenys buvo sulaikyti.

Įtariamųjų darbovietėse ir gyvenamosiose vietose atliktos kratos, kurių metu išimta tyrimui reikšminga medžiaga. Ikiteisminio tyrimo veiksmai tęsiami.

Sulaikytiems asmenims pareikšti įtarimai dėl nusikalstamų veikų numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 226 str. 3 d. ir 227 str. 2 d., t. y. dėl prekybos poveikiu ir papirkimo. Maksimali bausmė gresianti už šias nusikalstamas veikas siekia iki 7 metų laisvės atėmimo.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

 

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Vilniuje skelbiami muziejų ir kino edukacinių programų finansavimo konkursai

Previous article

Vilniaus universitetas pristatė įvairovės ir lygių galimybių strategiją

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas