Naujienos

Merė pasveikino šimtametę Vilniaus rajono gyventoją

0

Vilniaus rajone šiais metais minimas pirmasis 100 metų jubiliejus. Šio gražaus ir garbingo jubiliejaus sulaukė Pagirių seniūnijos gyventoja Antanina Jaraminienė.

vrsa.lt nuotr.

Tarp gausių šeimos narių, draugų bei bendruomenės sveikinimų, nuoširdžiausius linkėjimus bei atminimo dovanelę atvyko įteikti Vilniaus rajono savivaldybės atstovai: Vilniaus rajono savivaldybės merė Marija Rekst, Savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriaus vedėjo pavaduotoja Elena Kačanovskienė, laikinai Pagirių seniūno pareigas einanti Vladislava Vanagel-Tribocka kartu su socialine darbuotoja. Taip pat jubiliatę pasveikino Pasaulio sveikatos organizacijos specialusis pasiuntinys Europos regionui Vytenis Povilas Andriukaitis, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos nariai Robert Duchnevič ir Liudas Kaškonas.

„Atvykome kartu su Vilniaus rajono savivaldybės administracijos atstovais pasveikinti Jus su gražiu jubiliejumi. Dievas suteikė Jums dovaną – ilgus gyvenimo metus. Žinome, kad Jūsų gyvenimas nebuvo lengvas, bet šiandien kartu su gausia šeima galite pasidžiaugti sulaukusi tokio gražaus ir garbaus jubiliejaus. Linkiu Jums sveikatos, ilgų ir gražių gyvenimo metų Jus mylinčios šeimos apsuptyje.“, – sveikino Vilniaus rajono savivaldybės merė. Rajono vadovė jubiliatei įteikė sveikinimo raštą, dovaną ir puokštę gėlių. Kuo didžiausios sveikatos linkėjo ir kiti susirinkusieji svečiai.

 

1920 m. kovo 3-ą Varėnos rajone gimusi Antanina Jaraminienė, šiandien minėdama savo 100-ąjį gimtadienį, nepaisant gyvenimo negandų ir užklupusių negalavimų, džiaugiasi turinti galimybę matyti kaip susiklostė jos 3 dukrų ir 5 anūkų gyvenimai, kaip auga 5 proanūkiai.

1950-ais metais Antaninos Jaraminienės šeima patyrė ištrėmimą į Krasnojarsko kraštą, kur praleido 8 metus. Grįžus į Lietuvą Antanina dirbo kolūkyje, labai mėgo megzti. Išėjusi į pensiją, kartu su viena iš dukrų persikėlė gyventi į Pagirių kaimą.

 

vrsa.lt informacija

Oficialu: Sutartis dėl daugiafunkcinio sporto komplekso bus pasirašyta po 2 savaičių

Previous article

Naujosios Vilnios gyventojai jau geria geresnį vandenį

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Naujienos