Renginiai

Kauniečiai, rezervuokite laiką savaitgalio renginiams

0

Paskutinės rudens savaitės jau eina į pabaigą, tačiau prieššventiniai renginiai Kaune ir Kauno rajone įgauna vis didesnį pagreitį. Renginių netruks ir visą artėjantį savaitgalį. Siūlome pasižvalgyti po svarbiausių ir įdomiausių artėjančių renginių sąrašą. 

PENKTADIENIS

 • 15:00 val. 27 – tas Tarptautinis chorų festivalis “Cantate Domino” – 15:00val.  Chorų konkursas Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji Auloje (Gimnazijos g. 7);
  19:00 val. Festivalio svečių koncertas Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčioje (Rotušės a. 8).
 • 20:00 val. CHRIS DE BURGH koncertas Žalgirio arenoje – vienas romantiškiausių atlikėjų ir dainų autorių Chrisas de Burghas surengs vienintelį pasirodymą Baltijos šalyse. Daugiau apie renginį čia.

  Greta Kinkaitė nuotr.

 

ŠEŠTADIENIS

 • 14:30 val. Tarptautinis chorų festivalis “Cantate Domino” 14:30 Chorų konkursas, Vytauto Didžiojo universiteto Didžioji Aula (Gimnazijos g. 7); 19:00 Grand Prix konkurso koncertas; 20:00 Koncertas – Mišrus choras „Kamertonas“. Vadovas Kęstutis Jakeliūnas (Kaunas, Lietuva); 20:30 Apdovanojimų ceremonija – Kauno Valstybinė filharmonija (L. Sapiegos g. 5).
 • 17:00 val. Šokiai „Kam virš trisdešimt ir daugiau“  – Maloniai kviečiame visus Lietuvos miestų šokėjus į mūsų įspūdingus šokių vakarus. Šokiai vyksta šeštadienį nuo 17.00 iki 20.00 val. Visą vakarą jums gros „RE-TRIO“ grupė. ADRESAS: Kaunas, Studentų g. 50, KTU salė  Bilieto kaina: 3 eurai.
 • 12:00 val. „Vaikų muzikos diena“ –  Kauno filharmonija mažiausius savo klausytojus ir vėl kviečia į „Vaikų muzikos dieną“! Renginys truks nuo 12 iki 16 val., renginys yra nemokamas ir orientuotas į 3–12 metų amžiaus vaikus. Šeštadienį atvykite į Kauno filharmoniją su visa šeima ir praleiskite smagią dieną kartu su muzika! Daugiau informacijos apie renginį – čia.
 • Smalsučių kinas: unikali vaidybos pamoka vaikams kartu su režisieriumi Gildu Aleksa – Kauno kino centre „Romuva“ vyks unikali vaidybos pamoka 7-12 metų vaikams kartu su režisieriumi Gildu Aleksa, po užsiėmimo organizuojamas kino seansas „Aš iš kitos veidrodžio pusės“ (rež. Marcus H. Rosenmuller, 2019.Vieta: Laikinojoje Romuvos kino salėje Kęstučio g. 62, Kaune.
  Renginys mokamas. Daugiau informacijos rasite čia.

SEKMADIENIS

 • 9:00 val. Patriotinis žygis Lietuvos karių keliais’19 – kviečia keliauti po Kauno tvirtovės objektus ir tvirtovės kelius, aplankyti architektūrinius ir gamtos paminklus, istorinio ir kultūrinio paveldo taškus. Vieta: Kauno tvirtovės parkas. Daugiau informacijos apie žygį – čia.
 • 12:00 val. Tarptautinis chorų festivalis “Cantate Domino” –  Šv.Mišios ir koncertas, Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčia (Aleksoto g. 3); Pasirodys:

  – Kamerinis choras „Cantate Domino“. Vadovas Rolandas Daugėla (Kaunas, Lietuva)
  – Vytauto Didžiojo universiteto akademinis choras „Vivere Cantus“. Vadovas Rolandas Daugėla (Kaunas, Lietuva)

 • 13:00 val. Tautinių šokių festivalis „Rudens ratelis“ – Liaudies šokių mėgėjai kviečiami į jau tradiciniu tapusį tautinių šokių festivalį „Rudens ratelis“. Organizatoriai: Kauno kolegija, Kauno kultūros centras.  Renginio pradžia 15. Renginys vyks Kauno kultūros centre. Renginys nemokamas.

 • 18:00 val. „Atverk duris į ateitį“ –  kauniečiai ir miesto svečiai bursis į Kauno Švč. Sakramento (studentų) bažnyčią, kuriame bus rengiamas labdaringas koncertas. Tai koncertas, kviečiantis besibaigiančio rudens vakarą praleisti atsinaujinančioje studentų susibūrimų bei kultūros renginių vietoje – Sakramente. Daugiau apie renginį čia.

Kanados Generalinės Gubernatorės Julie Payette vizitas KTU: bus galima užduoti klausimus

Previous article

Šalyje sparčiai augo darbo pajamos: tarp trečiojo ketvirčio lyderių ir Kaunas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Renginiai