KultūraMiestasNaujienos

Išdalyti Lietuvos komunikacijos projektų apdovanojimai „PR Lapės“

0

Nacionalinėje dailės galerijoje išdalyti geriausių 2019-ųjų komunikacijos projektų apdovanojimai „PR Lapės“. Renginio tema ir pagrindinis šūkis – „Lapei nevienodai!”, todėl paraiškas teikė projektai, susiję su visuomenės, pasaulio aktualijomis, sprendžiantys socialines, aplinkos problemas, skatinantys solidarumą, pilietiškumą, socialinę atsakomybę ir gerumą šalia esančiam.

„Džiaugiuosi Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentų nuosekliai įgyvendinamu apdovanojimų konkursu „PR Lapės“, prisidedančiu prie komunikacijos svarbos bei šios profesijos prestižo stiprinimo ir atkreipiančiu visuomenės dėmesį į svarbius socialinius klausimus. Tokie konkursai ne tik suteikia galimybę profesionalams įsivertinti savo veiklą, pasisemti gerosios praktikos pavyzdžių, bet ir įkvepia kolegas naujoms idėjoms bei iniciatyvoms“, – kalbėjo apdovanojimų komisijos pirmininkė, Europos komunikacijos direktorių asociacijos ambasadorė Lietuvai Lina Jakučionienė.

Šiemet sulaukta net 78 paraiškų, iš kurių buvo išrinkti ir renginio metu apdovanoti septynių nominacijų nugalėtojai. Jų gretose – viešos ir privačios organizacijos.

Apdovanojimų laimėtojai. vu.lt nuotrauka

Konkurso nugalėtojai: Nuoseklioji lapė – „Vilnius skaito“ (organizacija – VšĮ „Mūzų bokštas“); Bendruomeniškoji lapė – #KeičiuRatusĮDarnius #AtleiskAutomobili (organizacija – SĮ „Susisiekimo paslaugos“); Atsakingoji lapė – „Eksperimentas. Spaudos laisvės atgavimo dienai“ (organizacija – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija); Inovatyvioji lapė – „Kaunastic VR“ (organizacija – VšĮ „Kaunas IN“); Kūrybiškoji lapė – „ČIA BUVO SAŠA“ (organizacija – UAB „Cinema Ads“); Virusinė lapė – Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio politinės komunikacijos krizės metu projektas „Būti, o ne atrodyti. Alytaus gaisro atvejis“ (organizacija – Alytaus miesto savivaldybė); Pilietiškoji lapė – „Tegul žydi laisvė“ (organizacija – Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija).

„PR Lapių“ komisiją sudarė pirmininkė Lina Jakučionienė ir nariai prof. dr. Rimvydas Laužikas, Aidis Dalikas, Valdas Lopeta, Aurelijus Katkevičius, Mintautė Jurkutė, dr. Elena Martinonienė, Mantas Dubauskas, Aidas Puklevičius ir Ieva Naujalytė.

vu.lt informacija

Prokuratūra pradėjo tyrimą dėl nesaugios PC „Europa“ automobilių aikštelės

Previous article

Vilniuje planuojama steigti kompleksinių paslaugų centrą negalią turintiems vaikams ir jų šeimos nariams

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kultūra