MiestasNaujienosVerslas

VU organizuojama „Verslumo akademija“ sulaukė itin didelio susidomėjimo

0

Vilniaus universiteto (VU) Verslo mokykla kasmet organizuoja „Verslumo akademiją“, skirtą 9–12 klasių moksleiviams, norintiems praktiškai išbandyti įvairias versle pasitaikančias situacijas ir sprendimus. Šiais metais „Verslumo akademijos“ vietos buvo užpildytos rekordiškai greitai, nors užsiėmimai prasidės tik vasario pabaigoje.

„Labai džiaugiamės, kad mūsų organizuojamas renginys kasmet auga ir susilaukia vis didesnio dėmesio. „Verslumo akademija“ ne tik siekia supažindinti moksleivius su verslu, bet yra ir socialinė iniciatyva – kiekvienais metais į projektą pakviečiame moksleivius iš socialiai jautresnių šeimų. Nuoširdžiai dėkojame Verslo mokyklos draugams, partneriams, kurie remia ir palaiko šio projekto misiją“, – sako VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė.

Verslo partneriai „Centro kubas – nekilnojamasis turtas“, „W2W projektai“ ir UAB „Domipa“ prisideda prie moksleivių iš socialiai jautresnių šeimų įtraukimo, jie kviečiami dalyvauti „Verslumo akademijoje 2020“ nemokamai. Tarp jų – ir globos centro VšĮ „Pagalbos paaugliams iniciatyva“ globojamų šeimų vaikai.

„Verslumo akademija 2020“ vyks penkis šeštadienius nuo vasario 22 iki kovo 21 d. Joje moksleiviai susipažins su verslo subtilybėmis, turės progą susitikti su lektoriais, kūrėjais, verslininkais.

Kiekviena renginio diena bus skirta gilintis į skirtingas temas. Moksleiviai mokysis kūrybiškumo ir komandinio darbo, sužinos apie finansinius iššūkius, laukiančius verslo pradžioje, pasiaiškins rinkodaros subtilybes ir išgirs daug įdomių tikro verslo istorijų. Visas šias žinias jie galės pritaikyti kurdami savo verslo idėjas, o geriausia verslo idėja bus apdovanota VU Verslo mokyklos partnerių „CodeAkademy Kids“ įsteigtu prizu – kelialapiu į verslumo stovyklą.

Sulaukus ypatingo susidomėjimo buvo nutarta organizuoti papildomą „Verslumo akademiją“. Daugiau informacijos jau netrukus www.vm.vu.lt arba el. paštu verslumo.akademija@vm.vu.lt.

Sandra Gibraltarą pasiekė traukiniais iš Kauno: dramos beždžionių žemėje!

Previous article

Nuo kovo 1-osios – e. registracija į sostinės mokyklas

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas