MiestasNaujienosVerslas

Vilniuje – nauja „Iki Express“ parduotuvė

0

Šiandien Vilniuje, Ulonų g. 2, atidaryta nauja „Iki Express“ parduotuvė – pirmoji iš 6 šiemet numatomų atidaryti naujų prekybos tinklo „Iki“ prekybos vietų.

„Prekybos tinklo plėtra – vienas iš šių metų „Iki“ prioritetų. Be jau atidarytos „Iki Express“ šiemet duris atverti turėtų dar 5 naujos parduotuvės. Taip pat tęsime parduotuvių atnaujinimą. Iš viso į naujas parduotuves ir senųjų atnaujinimą 2020-aisiais planuojame investuoti apie 20 mln. eurų“, – sako Lina Muižienė, prekybos tinklo „Iki“ valdymo direktorė.

2019 metais „Iki“ tinklas, investavęs 10 mln. eurų, atnaujino 19 parduotuvių visoje Lietuvoje, tuo tarpu šiais metais didžiausią dėmesį skirs ir plėtrai.

„Vilnius yra labiausiai augantis, didžiausias Lietuvos miestas, todėl nenuostabu, kad po pertraukos pirmąją parduotuvę atidarome būtent sostinėje. Turėdamas antrą didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje „Iki“ yra viena arčiausiai Lietuvos pirkėjų esančių parduotuvių. Tad vėl persiorientuodami į plėtrą planuojame tokie išlikti ir ateityje bei išlaikyti pažadą būti arti savo pirkėjų“, – sako L. Muižienė.

Šiuo metu, su naujai atidaryta parduotuve, prekybos tinklą „Iki“ sudaro 229 „Iki“ ir „Iki Express“ parduotuvės, prekybinis plotas siekia beveik 160 tūkst. kv. metrų, prekybos tinkle dirba daugiau nei 6,5 tūkst. darbuotojų.

Kaip ir kitos „Iki Express“ tipo parduotuvės, naujoji prekybos vieta yra skirta greitam, patogiam apsipirkimui. Verslo centro pastate įrengtoje parduotuvėje bus galima įsigyti pietums darbe skirtų produktų – salotų, sumuštinių, paruoštų pietų rinkinių. Pirkėjai taip pat ras didelį šviežių daržovių, vaisių pasirinkimą, 3 kartus per dieną kepamų šviežių kepinių, kitų būtiniausių prekių. Parduotuvėje bus galima įsigyti kavos, arbatos, šviežių bandelių, užkandžių bei vietoje greitai pašildomo maisto išsinešti.

Naujojoje parduotuvėje pirkėjų patogumui veiks 3 savitarnos kasos „Iki Bitutė“, kurios apsipirkti leis greičiau. „Iki“ buvo pirmasis prekybos tinklas Lietuvoje, įdiegęs savitarnos kasas. Šiuo metu „Iki“ parduotuvėse visoje Lietuvoje yra įrengta daugiau kaip 100 tokių kasų, kuriomis naudojasi apie 40 proc. pirkėjų, o jų skaičius kasmet nuosekliai auga.

Parduotuvė dirbs nuo pirmadienio iki sekmadienio, 8.00–22.00 val.

iki.lt informacija

Kaip užsienio žiniasklaida pristato Lietuvą keliautojams?

Previous article

Vilniaus knygų mugėje – ir „Oskaro“ laureatė, ir skaudžių biografijų autoriai

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Miestas