Rajonas

Vilniaus rajono komanda dalyvavo sporto draugijos „Žalgiris“ tinklinio varžybose

0

Š. m. spalio 3-4 d. Marijampolėje vyko Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“ 2020 m. vasaros sporto žaidynių tinklinio varžybos. Skirtingai nei praėjusiais metais, komandos rungtyniavo atskirai miestų ir rajonų grupėse, nebuvo Didžiosios taurės. Ekipose žaidė įvairių profesijų žmonės: pedagogai, mokslininkai, verslininkai, gydytojai. Vilniaus rajoną atstovavo komanda „Enika“ iš Avižienių.
Sportininkų iš Avižienių sėkmė buvo permaininga. Vilniaus rajono tinklininkai pirmas rungtinės pralaimėjo Klaipėdos rajono komandai, antrose rungtinėse nugalėjo Elektrėnų komandą. Pusfinalyje „Enika“ nusileido busimiems čempionams – Šalčininkų tinklininkams, o mažajame finale pripažino Lazdijų tinklininkų pranašumą.
Bendroje įskaitoje Vilniaus rajono komanda užėmė IV vietą tarp Lietuvos rajonų komandų.