Sportas

Puolime strigęs “Žalgiris” krito Graikijoje

0

Kauno „Žalgiris“ (3/5) Eurolygoje neišgyveno išvykos į Pirėją ir 74:83 (18:19, 21:18, 16:23, 19:23) galiausiai nusileido Kęstučio Kemzūros treniruojamai „Olympiacos“ (3/5). Nerezultatyviai prasidėjusiame mače „Žalgiris“ išsiveržė į priekį nuo pradžių ir prie to prisidėjo Martinas Gebenas – 7:3. Rezultatą šeimininkai išlygino, o Georgios Printezis jį persvėrė (13:12), tačiau persvarą žalgiriečiai susigrąžino po Zacho LeDay’aus ir Thomaso Walkupo metimų – 16:13. Vis tik Brandono Paulo taškai kėlinio pabaigoje leido OLY pirmauti minimaliai po pirmo ketvirčio – 19:18.

Eurolyga: „Olympiakos“ – „Žalgiris“ / Euroleague. net nuotr.

Lukas Lekavičius pataikė kelis šūvius iš eilės, tačiau Nikola Milutinovas neleido varžovams atitrūkti – 23:23. Jockas Landale’as su Nigelu Hayesu vis tik „Žalgiriui“ suteikė 6 taškų persvarą (31:26), bet varžovai vėl atsakė mini spurtu – 35:33. Rezultatyvų kėlinį žaidė J.Landale’as, o jis galiausiai baigėsi „Žalgiriui“ pirmaujant 39:37.

Tolimais metimais „Olympiacos“ išliko priekyje (45:39), bet labiau atitrūkti varžovams žalgiriečiai kurį laiką neleido. „Žalgirio“ puolimui stringant skirtumas vis dar siekė 6 taškus (51:45) iki L.Lekavičiaus metimo, tačiau pabaiga vis tiek buvo sėkmingesnė šeimininkams. Willie Reedas pataikė su pražanga (58:51), o po trečio ketvirčio OLY pirmavo 60:55.

„Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje strigo dar labiau: OLY ėmė visiškai kontroliuoti situaciją, šansus išnaudojo N.Milutinovas, įsijungė ir Georgios Printezis, o Brandonas Paulas skirtumą pavertė dviženkliu – 71:61. Dar tritaškį pridėjo Tayloras Rochestie, o dviženklio deficito „Žalgiris“ niekaip nepanaikino. Pabaigoje rimčiau „Žalgiris“ nebepakovojo, nors Alexas Perezas ir pataikė metimą su pražanga, o Brandonas Paulas užsidirbo techninę. Skirtumas sumažėjo iki 7 taškų (74:81), tačiau Graikiją žalgiriečiai paliks pralaimėję.