Kriminalai

Priemonių sostinėje ir Vilniaus rajone rezultatai

0

2023 03 27

52849.jpg

Kovo 26-ąją Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnų vykdytų priemonių sostinės Ukmergės g., Nemenčinės pl. ir Vilniaus rajone metu nustatyta 11 Kelių eismo taisyklių pažeidėjų. Trims jų surašyti administracinio nusižengimo protokolai už transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 1 d., 2 d.), šešiems – už transporto priemonės vairavimą neturint teisės vairuoti (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 3 d., 4 d.), dviem – už naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimą (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 432 str. 2 d.).

Kovo 26 d. apie 10 val. 35 min. Vilniuje, Nemenčinės pl., Kelių policijos skyriaus pareigūnams įkliuvo keturiasdešimt trejų metų amžiaus beteisis automobilio „Audi A6“ vairuotojas. Paaiškėjus, kad teisė vairuoti jam yra atimta, surašytas administracinio nusižengimo protokolas (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 424 str. 4 d.). Nuspręsta patikrinti ir patį vairuotoją ir jo automobilį, kadangi iš salono sklido stiprus augalinės kilmės medžiagos kvapas. Pareigūnų įtarimai pasitvirtino – „Audi A6“ durelėse jie aptiko metalinę dėžutę, kurioje buvo polietileninis maišelis su penkiomis ryškios žalios spalvos tabletėmis, ir suktinę su augalinės kilmės medžiaga, įtariama, kad tai – galimai narkotinės medžiagos.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.), šia nusikalstama veika įtariamas vyras uždarytas į areštinę. Jam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

A. Sysas: išvaduoti iš II pensijų pakopos, žmonės galėtų kaupti profesiniuose fonduose

Previous article

Mergaitę ir dvi moteris sostinėje užpuolęs vyras laukia teismo

Next article

Jums gali patikti

Dagiau iš temos: Kriminalai